No pirmdienas – Tukuma poliklīnikas reģistratūra 4. stāvā

Tukuma poliklīnikas reģistratūra ir nākamā vieta, kur jau no pirmdienas, 18. janvāra, sāksies pārbūves darbi, tāpēc mēnesi vai divus pierakstīties pie ārsta un samaksāt par sniegtajiem pakalpojumiem varēs poliklīnikas 4. stāvā – zālē.

Šajā vietā, kā skaidroja SIA «Tukuma slimnīca» valdes locekle Dzintra Rabkeviča, jau šobrīd tiek iekārtota reģistratūras telpa ar pacientu kartītēm un visām komunikācijām, kas nepieciešamas, lai varētu nodrošināt pacientu reģistrāciju pie ārsta un citus pakalpojumus. Tāpat kā līdz šim, arī šobrīd pacienti tiek aicināti pie ārsta reģistrēties attālināti pa tālruni 63122209 vai arī – izmantojot elektronisko sistēmu www.pieārsta.lv. Tāpat ikviens aicināts ievērot noteiktos pieraksta laikus un poliklīnikas telpās distancēties.
Savukārt radioloģijas nodaļas reģistratūra, kā informēja Dz. Rabkeviča, vēl kādu laiku turpinās strādāt slimnīcas ēkā: “Remonts nodaļā ir tikpat kā pabeigts, savā vietā novietots jaunais rentgena aparāts, bet vēl jāiekārto telpas un jānokārto formalitātes atbilstoši radiācijas drošības prasībām.
Agita Puķīte

Komentāri

  1. Tie, kas var uzkāpt uz 4. stāvu pa trepēm, tiem jau uz poliklīniku pie dakteriem nav jāiet! :))

 1. Vai ta pagaidīt nevarēja, ka tas corons pazudīs?

  Tagad, kad vismazāk vajadzētu vazāties pa gariem gaiteņiem izdomā par būvdarbiem….

  1. Ir pamats domāt, ka tas pazudīs? Naivā-šis ir tikai sākums:) Dzīve nekad vairs nebūs tāda, kāda bija gadu ar astīti atpakaļ! NEKAD!

 2. Laikam cilvēkiem nekad nebūs labi,neremontē nav labi,remontē atkal nav labi,kuriem vajadzēs uzkāpt uz 4 stāvu,tie arī izdarīs,Nu tāds laiks mūsu valstī ir,bet ja mēs čīkstēsim,vainosim kādu,lamāsim valdību,tad kaut kas mainīsies?Nebūt nē,vienkārši dzīvojam tā kā viņš ir,un vienmēr ir jātic un jācer ,kaut kad jau covids aizies prom,dzīve noteikti nebūs vairs tāda,bet tā turpināsies un dzīvosim tļāk kā katrs māk.

 3. Jauki,ka tiek veikts remonts, bet visus ar visiem virusiem dzenat uz 4 stāvu, oj, oj ,kaut arī ar liftu !! vai tad katras 30 min to liftu kāds dezinfekcēs utt. Riktīgs pereklis virusa izplatībai !!
  Vareja tacu bernu poliklinika atvēlet vietu registraturai,tas butu tikai loģiski.
  galīgi nedomā ar galvu 🙁

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *