Vēl topošā CSDD ēka 2020. gada jūnijā

No 1. marta CSDD Tukuma klientu apkalpošanas centrs jaunās telpās

No pirmdienas, 1. marta, Tukumā, Vilkājas ielā 9a, darbu sāks jaunais Ceļu satiksmes drošības direkcijas Tukuma klientu apkalpošanas centrs.

Kā pastāstīja centra vadītājs Armands Birznieks, vēl līdz 26. februārī centrs strādās tagadējās telpās Zemītes ielā 5, taču, sākot no marta, darbs norisināsies jaunajās telpās: “Tās ir mūsdienīgas, ērtas un, galvenais, veidotas atbilstoši CSDD sniedzamo pakalpojumu specifikai un rūpēs par klientu ērtībām. Tā kā ēka ir vienstāva, tā būs ērti pieejama cilvēkiem ar kustību traucējumiem, turklāt visas pakalpojumu funkcijas – informācija, kases un automašīnas reģistrācijas inspektoru darba vietas – būs izvietotas vienuviet. Mūsu pakalpojumu klāstā nekas nemainīsies, arī darba laiks būs līdzšinējais – darba dienās no 8.30 līdz 17.00.”

Jāpiebilst, ka transportlīdzekļu reģistrācijas pakalpojumiem var pieteikties elektroniski e.csdd.lv vai pa tālruni 67025777. Iepriekšējs pieraksts ir brīvprātīgs, tas ļauj saņemt pakalpojumu noteiktā laikā.

 

Komentāri

 1. Nu tagad noteikti būs milzīgs cilvēku pieplūdums ar cilvēkiem kuriem ir kustību traucējumi.,kā nekā tikdaudz milijoni iegūldīti no mūsu naudas.Pārējiem jau ari ļoti ērti skraidīt no mājas uz māju un uzlīmi gaidīt aiz stūra lietū un vējā.izskatās ,ka vajadzēja to naudu iztērēt pirms prihvatizācijas.

   1. Redzēsim saprātīgais cilvēk kur tu gaidīsi savu auto pēc dīzeļa pārbaudes kur reģistrēsi un kurā māja iesi apskati.Kādreiz to visu izdarīja vienā mājā.

 2. Nu tagad Tukumā būs tāpat kā visur citur, ko tur raudāt? Jūrmala, Talsi, un Dobele nemaz nav tik tālu, ja piektdienas vakaros var kurināt degvielu pie cirkles un spīdinat acīs tiem kas brauc no vējmāra puses.

 3. Samaksā e-pakalpojumos un numuriņu paņem aplikācijā un droči savu ifonu, kamēr sāk asiņot.
  Tiem kam nepatīk paņemiet līdzi groziņu vai iepirkuma ratiņus lai var pačīkstēt par sīkumiem.

 4. Forši, ka tiešām ir padomāts par klientu ērtībām. Ļoti patīkamas telpas, attieksme, ērta piebraukšana. Paldies ir daudz foršāk nekā bija. Malači!
  Par klientu apkalpošanas servisu, gana daudz valsts iestādes un bankas var tikai pamācīties no csdd.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.