Negadījums Tukuma centrā

Šodien Brīvības laukumā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā, autobusam sabremzējot, cieta vairāki pasažieri.

Kā skaidroja SIA «Tukuma auto» pārstāvis Māris Lipkins, pasažieri jau laikus bija piecēlušies kājās, lai izkāptu pieturā pretim universālveikalam, taču autobuss bijis spiests sabremzēt un viena pasažiere ar galvu ietriekusies logā, vēl divi – guvuši savainojumus. Viens cilvēks no palīdzības atteicies, bet pārējiem sniegta medicīniskā palīdzība.

Komentāri

 1. Lai dauza tās vecās galvas,ja nevar sagaidīt līdz autobuss apstāsies un tad celties kājās un iet uz izeju! Avārijas bremzēšana var būt jebkurā situācijā to nevar paredzēt!!
  Ne velti tagat autoskolās to pielieto(avārijas bremzēšana)!

  1. Tev patiktu, ja visi sāktu klaigāt pa autobusu: “ŠOFERĪT, ES IZKĀPŠU NĀKAMAJĀ PIETURĀ!”?

 2. Ir šoferi kuru braukšanas stils ir strauji braukt un strauji bremzēt!!! Bērni no rītiem skolas laikā bieži no tā cieš….kad pilns autobus! Pati kaajaas stāvot esmu knapi varējusi noturēties līkumos utt!!! Vajag arī pie tā piestrādāt!!!

  1. Man,personīgi,ir radies iespaids,ka Tukumā par autobusu šoferiem strādā ne tie gudrākie cilvēki. Apsviedīgi gan viņi ir ,jo prot nomuhļīt biļešu naudu un noliet degvielu,bet atiecībā uz braukšanas tehniku,nu galīgi … Toties kādas ambīcijas un pašapzina!

   1. Pašai ir bijis kad braucu ar autobusu mājās bet šoferis nenormāli ātri brauc un nācās strauji nobremzēt es sēdēju vienīgajā vietā kas bija palikusi brīva pašā “celiņa” galā aizmugurē nokritu no krēsla un savainoju roku.Pēc šī šoferis tāpat turpināja braukt ātri.

   2. Man arī ir negatīva pieredze ar dažiem Tukuma auto šoferiem, kuri ir gončiki, un nestājās pie gājēju pārējām! Bildē var redzēt, ka auns šoferis nevar pabraukt maliņā, lai neveidojās korķis.

 3. Nez kas bija noticies uz tukuma cela netalu no bendzintanka tur esot bijusi avarija stasta cilveki bet vai ta bija vai nee nezinu .

 4. Nenormāli nepārskatāms krustojums.Es pat nebrīnos par ekstrēmo bremzēšanu. Tur sen prasās sfēriskais satiksmes spogulis.

  1. Tur netālu ir gājēju pāreja, kur ir ļoti slikta redzamība, ja normāli velk, 100 punkti autobuss neatmetās, ieraudzija uz gājēju pārejas riteni un meta pa bremzēm!

 5. Saprotu ka forši nav ielidot stiklā, bet par šo pārmest šoferim nevar. Ja jābremzē tad jābremzē, varēja būt arī ļaunāk.
  Meklējat tikai apsūdzības, kauns.

  1. Tu esi gaužām liela niecība,ja spej rakstit tadu komentāru.Šeit vispar tēma/par negadījumu.

 6. Ka tik kādu apriet un padomāt to sliktāko….
  Labi, ka visi dzīvi un štrunts par tiem dažiem zilumiem…

 7. Momenta,tadam soferim tiesibas nost un soferi reizem iedomajas,ka vini parvada balkus ,nevis cilvekus !!!

  1. Tu ar galvu domā???Vai tad viņš izklaides dēļ bremzēja???labāk nebremzēt un iekļūt sadursmē,kurā sekas ir vel smagākas?

 8. Ļoti stulbi komentāri.Šoferim dotajā situācijā vajadzēja strauji bremzēt un viņš to arī darīja.

 9. No Tukuma autobusiem es uzmanos viņus redzot uz musu ceļiem. Pa pilsētām viņi atri brauc. Ārpus pilsētām viņiem ir mode apstāties nevis pieturā kaut līdz viņai ir 50 metru bet pat krustojumā lai izlaistu pasažierus dēļ kā ir bijušas avarijas. Šādas apstāšanās viņiem ir norma. Es pat aizrādīju par ko autobusa šoferis vicināja kulakus. Jūs autobusa šoferi esiet profesionāli Jums vajadzētu būt tiem lai citi no jums macitos kā pareizi braukt.

  1. Tu esi kait kāds mīkstais???Zini cik labi pensionāriem,ja izlaiž ceļgalā nevis poeturā,no kiras ar somam un maisińiem jāiet vel lidz mājām?!Pilsētā autobusi brauc pilnīgi normāli!!!Autobuss ir liels,tādēļ ari liekas,ka brauc ātri un baida visādus tev līdzīgos!Šoferis izvairās no sadursmes,bet gnīdas un stervas nolasijušies,lai par to bel kaut ko pārmestu!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *