Liene Bēniņa ievēlēta par Latvijas Dejas balvas žūrijas priekšsēdētāju

Tukuma pilsētas Kultūras nama svētku režisore un Tukuma deju skolas «Demo» vadītāja Liene Bēniņa ievēlēta par Latvijas Dejas balvas žūrijas priekšsēdētāju.

Dejas balva ir profesionālās dejas mākslas augstākās apbalvojums Latvijā. Balvu piešķir klasiskajā dejā, laikmetīgajā dejā, mūsdienu dejā, skatuviskajā tautas dejā, par sasniegumiem jauniestudējumu, uzvedumu un dejas notikumu radīšanā, kā arī pedagoģiskajā un pētnieciskajā darbā. Apbalvošana norisinās reizi divos gados un balvas tiek pasniegtas četrpadsmit kategorijās.

Komentāri

 1. Vai šis amats piešķir tiesības pārkāpt ārkārtas stāvokļa noteikumus un klātienē Demo studijā vadīt nodarbības lielām deju grupām? Pat skolās nenotiek klātienē stundas, bet Demo notiek grupu un baleta nodarbības deju zālē, telpās un bērniem bez maskām jāiet un jāpiedalās.

  1. Jūsu bērns no tā ir saslimis? Viennomīgi labāk tā , nevis sēdēt mājās un izvēlēties mazkustīgu dzīves veidu un resnēt!!! un nodarbības notiek ārā – svaigā gaisā – kas var būt labāks par to? Šitās čīkstuļu mammas ieslegt mājā un lai nelien ārā!!!

   1. Likumi visiem ir vienādi, un tie ir jaievēro, nevis izmanot deputāta statusu un tos ignorēt. Arī šobrīd nekas nav manījies, likumi ir jaievēro-bet Demo ar vērienu turpina savas nodarbības. Nepietiek ka nu jau bērni nāk pa 10 vienā reizē, nu ja arī pieaugušajiem tās atsākās.
    grupa nolasās, durvis aizslēgtas-bet policija var stāvēt uz ielas, tā pat neviens neielaidīs.

   2. Vai ārā – svaigā gaisā – Jūs domājāt deju zāli un Brīvības laukumu 4, virs veikala “Top”? Regulāras bērnu grupu nodarbības telpās, neievērojot neko? Noteikumi ir visiem vienādi, ne jau katrs izdomā savus. Tas ir dejošanas skolotāja cienīgi mudināt bērnus pārkāpt tos?

 2. Un tā notika un notiek, jau visu ierobežojuma laiku..! Tukuma domes deputātiem noteikumi neeksistē, aizslēdz durvis un viss notiek. Pedantais Tukuma policijas sefs neknābs acīs domes darbiniekiem.

 3. Ne jau tikai tingeltangelisti liek virsū ”nikolaju” ierobežojumiem, bet arī sportistiem ierobežojumi neeksistē.
  Paskatieties pēdēja NTZ izdevuma bildes, tur sportisti čupu čupām veselā barā tiešā kontaktā.

 4. Kāda starpība, kas izsakās. Likumi visiem vienādi. Diemžēl deputāra amats cilvēkam atslēdzis smadzenes un rada visatļautības sajūtu. Žēl ka tā. Bēdīgi, ka mazpilsētas policija ir bezspēcīga un neredzoša.

 5. Skumji,ļoti skumji,pārāk skumji….Sāciet lēnām raudāt un tad aizvien skaļāk,skaļāk! Aizrakstiet uz ”avīzīti”,pēc tam uz domi,tad uz beztabu,vai kā viņu tur sauc…

 6. Cienu un atbalstu Grūva teikto, personīgi domāju, ka bērniem vajadzētu apturēt pašlaik notiekošos treniņus un vasarus plānus. Bieži ejot garām Brīvības laukuma studijai dzirdu skaļu mūziku.

 7. Pedagogs, kas mudina audzēkņus jau no bērnības uz likuma pārkāpumu. Deputāte Liene, esat Latvijas lepnuma balvas cienīga! Bravo!

 8. Bet Valsts policijai pooo, ir taču kur citur noķert likuma neievērotājus. Vai kā savādāk atspoguļot savus ikdienas varoņdarbus soctīklos. Tukumā taču labākais policijas iecirknis un šefs.

 9. Manuprāt, aplami un sāpīgi komentāri, visu garo ziemu Demo dejotāji pa grupām trenējas Online zoom platformā un laukā stadionā. Arī tagad, kad sācies ir labāks laiks, treniņi notiek pārsvarà stadionā. Šie visi komentāri ir kā pliķis visiem tiem dejotājiem, kuri visu ziemu sevi motivēja, pārvarēja sevi. Jo dejot zoom nav nemaz tik viegli(iesaku pamēģināt, lai saprastu) reizi nedēļā, kad notika treniņi laukā, bērnu bija pārlaimīgi redzēt savus grupas biedrus klātienē. Vieglāk būtu bijis treneriem un deju skolai ieslēgt dīkstāvi. Bet dejotāji nav tie, kuri padodas pie grūtībām un cik forši dzīvs ir tagad stadions Tur tagad trenējas dažādu sporta veidu pārstāvji. Paldies visiem treneriem un arī vecākiem, kuri atrada motivāciju priekš jauniešiem. Paldies, ka viņi ir treniņos, nevis slīpē bruģi ❤️

 10. Ir cepiens par pricipu un vienādu attieksmi pret visiem. Visu ziemu dejas stadionā arī bija likuma pārkāpums, kurā tika iesaistīti bērni. Punkts.

  1. Dejas stadionā nenotika. Notika fiziskās sagatavotības treniņi. Dejas notika zoom platformā. Pašlaik dejas stadionā ir atļautas. Punkts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.