Līdz ar varas maiņu Tukumā sācies karš pret vietējo neatkarīgo žurnālistiku /RADIO IERAKSTS/

Gada sākumā varu Tukuma novada domē pārņēma Nacionālās apvienības, Latvijas Zaļās partijas un Latvijas Zemnieku savienības politiķi. Kopš tā laika domes vadībā notikušas izmaiņas ne tikai personālijās, bet arī lēmumu pieņemšanas un skaidrošanas kārtībā. Proti, samazināts domes komiteju skaits, tādējādi lēmumus pieņemot šaurākā lokā. Dome atteikusies no sēžu videotiešraidēm, un par deputātu izlemto var uzzināt jau pēc sēdēm, skatoties ierakstu arhīvus. Mērs arī bija iecerējis veidot savu biroju, bet šie plāni piebremzēti, iespējams, koronavīrusa ierobežojumu dēļ. Taču vīruss nav bijis šķērslis, lai Tukuma jaunā vara un tās uzticamības personas sāktu karu pret vietējo žurnālistiku. Turklāt tādas personas, kas par neslavas celšanu jau tiesātas.

Komentāri

 1. Malači ntz.lv !!!Jau agrāk vajadzēja uzsākt procesu pret šiem-pat nezinu kā nosaukt. Un nu jau atkal pastkastē sāk parādīties tas laikraksts Tukuma Balss,kuru pat nelasot es saburzu un sviežu ārā! Piedrazo tik manu pastkasti…

 2. Atzīšos NTZ ilgu laiku nelasīju arī redaktores stils neīpaši patika,bet kopš kastītē met to murgu “Tukuma balss ” un domes izdevums tiek pataisīts par tadu pat mēslu ,sāku lasīt un cienīt.

 3. Nu ko iedomājas, vēlēti pilsoņi – viņiem ir jābūt atklātiem un informācijai nav jābūt slēgtā lokā.Tā jau saka ka Tukuma domē esot liela birokrātija.Vai tā ir patiesība? Vai cilvēkiem ir viegli piejama vadība? Vai tie ieklausās savos vēlētājos?

 4. Nekas negaidiits peec peedeejaa Tukuma Balss nr.Atbildi jau paraadaa nepaliks.Man iisti neinteresee kas un kam pieder vai kas kam autors.Izlasu un analizeeju.Vieniigi varu piebilst ka NTZ neko labu nav uzrakstiijis par jauno priekshsedetaaju un taa vietniekiem.Un konkurence tas ir veseliigi.

  1. Tukuma Balss nu gan nav nekāda konkurence – tie ļautiņi joprojām nav pieauguši un, šķiet, tādi paliks līdz sirmam vecumam.

 5. Esmu par patiesu kritiku, un domāju, ka pietiekami daudz ,un ne vienmēr tas labākais bija atspoguļots par iepriekšējo vadību un senāk. Ir bijuši daudz labu darbu arī agrāk, gribētos cerēt, ka arī šī vadība beidzot saņemsies un sāks strādāt, bet nemeklēs tikai to slikto. Jāsaka, ka arī tagadējie bija pie lemšanas arī iepriekš un pat koalīcijā, tad kāpēc tad klusēja kā “partizāni”. Par “Tukuma Balsi” man patiešām kauns, ka pieauguši, it kā izglītoti cilvēki, bet nezina kurš redaktors, kurš intervējis, kam intervējamais sniedzis atbildes. Nepatīkami lasīt, un nevēlos saņemt šo lapeli. Lai nu kā,bet NTZ vismaz runā atklāti, neslēpjoties aiz kaut kādiem nezināmiem “rūķīšiem”.

 6. Jānis Tomels, bojušais JKP valdes priekšsēdētāja vietnieks, bijis TB/LNNK deputāts. Sestdien, 2019. gada 23. februārī, notika Nacionālās apvienības “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (NA) domes sēde, kurā tika apstiprināti NA Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanu kandidāti un priekšvēlēšanu programmaSarakstā iekļauts arī Latvijas tirgotāju asociācijas stratēģiskās komunikācijas direktors Jānis Tomels.
  2014.gads 12.Saeima, JKP
  Dzimšanas gads: 1969; dzīvesvieta Latvijā: Engures novads.
  Darbavietas:
  Engures novada dome, deputāts. Izglītība: augstākā, Latvijas Universitāte (1993),
  Ekonomģeogrāfs, ģeogrājas pasniedzējs, Latvijas Universitāte (1996), maģistra grāds politikas
  zinātnē, Latvijas Universitāte (1997), maģistra grāds ģeogrājā. Amati organizācijās: Jaunā
  konservatīvā partija, valdes priekšsēdētāja vietnieks. Īpašumi: dzīvokļa īpašumi, dzīvoklis,
  Engures novads, īpašumā. Kandidātam piederošie transportlīdzekļi: vieglā automašīna, Honda,
  izlaides gads: 1997, reģistrācijas gads: 1997. Parādsaistības: 14163,66 EUR.

  2018.gads, 13.Saeimas vēlēšanas. Jānis Tomels jau Nacionālās apvienības kandidāts.
  Darba vieta Amats Nodarbošanās / Status
  Latvijas Republikas Saeima Saeimas priekšsēdētājas Ināras Mūrnieces padomnieks sabiedrisko attiecību jautājumos
  Dzīvokļu īpašnieku kooperatīvā sabiedrība “Ozols” Valdes priekšsēdētājs
  Biedrība “Tukuma Balss” valdes priekšsēdētājs (kopš 2020.gada amatā Imants Liepiņš)

  1. beidzat manu naudu dedzināt, es tak sponsorēju Tukuma balsi, viens insults jau bij otru tak neizturēšu. Sieva jāuztur, mīļākā ar jāaplaimo..

 7. Ar vietējiem kadriem NA ir galīgi šķidri , ja jau tiek izmantoti tādi tipiņi kā tas , maigi izsakoties, jocīgais skribelētājs.
  NA funktieris vienkāršs , priekšpusē izstumjam tādu , kurš nemāk melot , bet melo acis nepamirkšķinot, ka tikai samaksā.

 8. Omulīgajam pīrādziņam – vārdu meistaram laikam aizmirsies, kā beidzās viņa pirmais gājiens ar jocīgām avīzēm, jocīgo redakcijas “pārņemšanu” un galu galā ar vecas čības gumzīšanu. Prāts nenāk mājās nu necik. Einšteins jau savulaik teica : tas, kurš dara vienmēr vienas un tās pašas lietas – vienmēr sasniedz vienmēr vienu un to pašu rezultātu. Tagad tikai jāgaida, kad domē viss nostāsies savās vietās, jo kūlenis tiek izmests gandrīz tāds pats, tikai nedaudz “izstieptāks”. Ivonnai un pārējiem – galvenais neaizmigt. Nē, Ivonna un pārējie nav zelta gabaliņi, bet nu vismaz viņai un draudziņiem smadzeņu vietā nav pilnīgi kūtsmēsli 😀 šitais kas tagad notiek ir pilnīga amba.

 9. Vai NTZ darboņi raksta tos glaimu komentārus ?
  Man -neitrālam cilvēkam-ir savas domas par NTZ itkā “neatkarīga”avīze

 10. NTZ vajadzētu būt paškritiskiem. Kad Šulcs nāca pie varas, visai naski tika apkarots Tukuma Ziņotājs.. Reklāmraksti Šulcam pirmsvēlēšanu laikā.

 11. nefanoju ne par vienu,ne otru,bet objektivitātes dēļ iepaszīstos ar abu saturu…bet šeit lielu daļu komentus raksta viena un tā pati persona-rakstības stils,kļūdas,cerams,ka ne pašu ntz darbinieks

  1. nav jau ko salīdzināt. Viens ir laikraksts otrs ir pagrīdes izstrādājums, kura finansētāji nav zināmi, raksta autori tiek slēpti.

    1. Tomeļa un Zvaigzneskalna lapeli viņu slepenie finansētāji ražo un izplata bez maksas. NTZ izdod avīzi par ieņēmumiem no abonēšanas maksas. Legāli.

 12. Tiešām,komentāri sekli un nievājoši,kas met ēnu tikai patreizējās domes vadības virzienā.To var pasniegt tikai ntz savai atbalstītāju grupai,kura nav lemt un spriest spējīga.Nav nekā personīga pret ntz,taču vismaz pēdējos divdesmit gadus vairs nelasu šo liekulīgi melīgo avīzi,kura lobēja Šulca ideoloģiju.Ivonna,kāpēc klusēji un nerakstīji lasītājiem,ka Šulcs vienpersoniski bija varas noteicējs Tukumā,ka Tukuma dome bija Šulca ģimenes ligzda.Kā Šulcs noraka Jaunkļaviņu,par ko?Par to,ka ,kas nebija ar Šulcu,tas bija pret Šulcu un tas bija jānolikvidē saknē klusi un nemanāmi.Un vēl, kas tie par urlām?Tikai urlas un urlas visos postos.Vai vārdos nevar nosaukt ,bail?Tas liecina par vienu un to pašu anonīmo komentētāju.Ko tad iepriekšējie labu izdarījuši pilsētas labā visu mūžu nosēdējuši domes krēslos?Tagad jūs šo 4 mēnešu laikā meklējat blaktis svešā kažokā.

  1. Blaktis jau meklē patreizējā vara!
   Tā arī tālāk nav tikuši, neviena projekta, neviena jauna investora. Un, nevajag smērēt, ka nav vēl laiks; gana daudz laika jau pagājis, lai kaut 1 no Iepriekš jau izstrādātiem projektiem virzītu.
   Attīstība – absolūta nulle, tik pinās meistarībā un visu noveļ uz priekšgājējiem. Un vēl tie feiki, kur ejam?

    1. Nu ja, kā tad, to nu mēs tagad redzam, kā viņi ”sakārto”; taisa tik krāniņus pie domes, nodokļu maksātāju naudas trubas! ne viņi, ko māk, ne ko kārtos. Reča vietā sievišķi gan skolā, gan izglītības pārvaldē strādāja, domāja viņa vietā laikam tas kašķīgais un slikti audzinātais bābietis Daiga. a tie divi vietnieki jau vispār neko nemāk, ja jau domē šiem tagad pirmais īstais darbs. Kurš kārtos? Pa tiesām izvazātie melotāji Liepiņš, Deģis un Tomels?

  2. Nevaru Jura Šulca vikipēdijas šķirklī atrast, ka viņš savulaik bijis Tukuma rajona komjaunatnes sekretārs, kurš teica pateicības runas pie padomju “atbrīvotāju” pieminekļiem . Avots? Periodika.lv.

  3. Kaunam jābūt kauns, ka nerunā kā atklāta persona. Ja komentārā citus uzunā personīgi, tad arī pašai (-am) nevajag slēpties zem nika.

 13. Atceros ,kā pirms vēlēšanām Plaude lika savā avīzē Strēļa slavinošos rakstus par Šulcu.
  Šulca saeimas runas atspēkošanas rakstu nopublicēja savā avīzē.
  Jā ,Plaude uzspēlē savu it ,kā neatkarīgo-demokrātisko nostāju,un tas tā ir , tā ir viņas būtība un viltība. Iestāties ,par parasto tautu, un
  Kritizēt Oligarhu Ventspilī.
  Bļaut pirmajai un rakstīt avīzē lai ko tas viņai prasītu ,par izbūvētu ceļu uz nekurieni, zinot to ja neuzrakstīs viņa ,tad uzrakstīs citi. Tad tas neizskatītos pārāk labi .
  Ja demokrātijas un taisnības nav,tad to var ļoti viegli uzspēlēt.
  Nu neesi tu tik tīra un balta ,kā tu te sevi Plaude pasniedz. Netīru spēli tu spēlē ,un tu biji esi un būsi ,kā pērkama ****(atvainojos par izteicienu) ,jo tā ir tava daba un būtība- neatkarīgā žunāliste

  1. Zin, varbūt varētu ņemt vērā tavu viedokli, bet…ja atmiņa neviļ, Strēlis ‘NTZ’ nestrādāja!!!! Tie bija ‘,Tukuma ziņu’ laiki un man pat šķiet, ka tieši viņš bija redaktors. Tad nu nesaprotu, ko Plaude varēja viņam ‘likt’? 🙂

 14. Im.Liepiņš ir īsts melu čemions, vispirms savu rakstu iesniedz SAB, bet tiesā noliedz ka tāds raksts vispār būtu bijis.
  Nesaprotu , kāpēc arī šoreiz, atbildot uz žurnālista jautājumiem, Im.Liepiņš nepielietoja šo taktiku un nenoliedza , ka ir TB redaktors.
  Būtu pateicis, nezinu tādu TB, neesmu redaktors un vispār , ko man piesienaties , es nemaz neesmu Im.Liepiņš.
  Izskatās , ka Lato Lapsa ar savu pietiek.com ir izskolojis ļoti labu skolnieku.

 15. Visi ir aizmirsuši kur atradās Tukuma komunistiskās partijas birojs un kas bija tās partijas sekretārs,man liekas ka tas bija Šulcs,kāpēc tas ir visiem aizmirsts,tas bija 80 gados.

  1. Vai ta Rečcs jau pats administratīvos nebija dabūjis par interešu konfliktu? sievas kantora pakalpojumus tak no savas izglītības pārvaldes apmaksāja. Tāds tādu saprot un atbalsta.

 16. Un pēkšņi Plaude tā svētā un nevainīgi kristāltīrā saullēkta gaisma..kad shēmu bīdītāji tiek grūsti nost,tad arī šī kas tur no tās zupas ilgus gadus barojās un savā tolaletes cienīgās lapelē slavināja,tagad ir tā taisnīguma cīnītāja..

  1. nepiekrītu Kaspar, man nekādu iebildumu pret ntz foršajām žurnālistēm. Tev kādas personīgas, gultas vai toiletes problēmas?

 17. Tomeli, arī Tu? Atceros kā skolā gājām, Tu gan biji kādas 4 klases vecāks par mani, bet taisījies par paraugkomjaunieti! Arī mani mēģināji savervēt tajā komjaunatnē, kopā ar skolotāju. Atceros, kā klases biedru iegāzi par nepareizo izpratni , kas ir kolonija! Kāpēc maini ādu! Visu cieņu Rubikam, kas ir uzticīgs un nemainīgs, bet Tu Tomeli….no sarkanās zvaizgnes … Eh, pipļuks arī tagad ir pipļuks!

  1. Eu, Ome, nu kā tu tā, likies tāda prātīga sievete… Vai tad tu nezini, ka laiks, kad avīze bija partijas orgāns, sen ir pagājis? Šitai valdīšanai Tukumā ir divi orgāni –Tukuma Balss un Tukuma Laiks, šie ar samazgām un melošanu maizi pelna. Bet NTZ liec mierā, tā ir īsta avīze, jo nevienam no rokas neēd un nevienu pa spalvai tāpēc vien, ka baigie priekšnieki, partijnieki, neglauda.

  1. Lielākā daļa nebija. Bet tie paši, kas tad bija, nez kādēļ arī šodien bīda lietas. Komjauniešu mafija turpina valdīt..

 18. Vai taisnība, ka Mūrnieka auto nr. Tomix ir saistīts ar uzvārdu Tomels? Vai taisnība, ka Tomels bija saistīts ar komjaunatni, tātad ar komunistiem un kad mainījās laiki pārmeta kažoku?

 19. Vai taisnība ka Mūrnieka Tomix pieder viņa mātei ? Vai taisnība ka ZM 99 pieder viņa tēvam ? Vai taisnība ka KT99 pieder viņa dēlam ? Vai taisnība ka īpašumus kurus viņš tirgo nepieder viņam ?

 20. Grūta bērnība darījusi savu gan Tomix, gan viņa mazajam draudziņam AZ, kuram arī “nekas nepieder“, bet lepni dzīvo privātmājā, ir divi auto.

 21. Ne jau tas, ka viņi bija KP, ir noziegums, bet tas, ka kolaboracionisti. Kā Jūda, kas Jēzu nodeva. Starp citu – cenzūra komentos. Mani izmesti, bet rupjas lamas no daža primāta puses atstātas.

 22. Neatkarīgā žurnālistika – tas ir kad paši raksta, paši lasa un paši komentē?? Nu gan sabliezuši gandrīz simts komentāru. Plaudes klapējiet tak to savu bodīti ciet, sen nevienam neesat interesantas…

 23. Rečai piederošais DA uzņēmums, laikam, nu jau meitas, uzvarèjis Tukuma novada Domes iepirkumā, gadsimta taisnīgākā vadība, vietnieki un citi caurkritušie speciālisti!

 24. “Nolemts piešķirt līguma slēgšanas tiesības pretendentam SIA “FUTURE DEVELOPMENT” par darba aizsardzības un ugunsdrošības pakalpojumu nodrošināšanu Tukuma novada pašvaldībai”

 25. Neatkarīgs žurnālists varētu būt tāds pašnodarbināts žurnalists, kurš uzraksta rakstu un to piedāvā mēdijiem. Tas mēdijs (žurnāls, avīze, interneta mājas lapa …), kas sola visvairāk maksāt par piedāvājumu – tam arī pārdod attiecīgo rakstu!
  Patreiz VISI mēdiju žurnālisti jau izvēlēti un nopirkti! Tie ir pakalpiņi attiecīgajam mēdija patiesā labuma guvējam!

  1. Nu ja, vienīgie neatkarīgie tad mums ir tādi kā deģis, liepņš, tomels-kas samaksā, to apdzied? un kad melos pieķer, tad ir neatkarīgi gan no goda, gan kauna, gan atbildības? Un kad paši tādi, tad jau liekas, ka ”visi” citi arī. Kā bija tai parunā? Katrs no sava kalniņa skatās?

 26. Kaunam jābūt kauns, ka nerunā kā atklāta persona. Ja komentārā citus uzunā personīgi, tad arī pašai (-am) nevajag slēpties zem nika.

 27. Agrāk Imants likās inteliģents cilvēks – kļūdījos.

  Balsoju par ‘Nacionālā apvienība „Visu Latvijai!” – „Tēvzemei un Brīvībai /LNNK”’ – aplauzos. Par ko tagad balsot?

 28. Ar to balsošanu es arī aplauzos, bet, kāda te partija, ja, piemēram, Rečenei jau ceturtā vai piektā kažociņa maiņa? Tāpēc es par vēlētāju apvienībām un ar tiesībām tāsas bābas svītrot ārā. Un tā kārtīgi svītrot, lai nekad, nekad, nekad šitāda te pa priekšu negrozās…. Nu lai kaut grozās, bet ne par manu naudu!

   1. Informē par negodīgu konkurenci un maldinošu reklāmu
    auditoriju, KP konstatējusi laikraksta Neatkarīgās Tukuma Ziņas (NTZ) izdevēju darbībā. KP secinājusi, ka NTZ…

 29. Tukumu-domes pozīcija kā viens liels balagāns kuru vada (precīzāk nevada)priekšsēdis-lupata zem slimas vecenes papēža.aizejiet ar godu kamēr nav par vēlu.un mazāk pļurkstat

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.