Līdzīga problēma – ūdnes trūkums – Durbes parka avotiņu piemeklēja arī, piemēram, 2013. gadā

Kāpēc Durbes avotiņā nav ūdens?

Lasītājs jautā: “Varbūt varat noskaidrot, kāpēc Durbes avotiņā nebija ūdens? Iespējams, komunālais dienests ir kaut ko darījis, lai vairāk ūdeni ņemtu no pilsētas tīkla, nevis no kaut kādiem avotiem, un tāpēc arī ūdens ir pazudis?” 

Redakcija: Domes pārstāvis Ģirts Ruģelis skaidroja, ka nav darīts nekas tāds, kas varētu ietekmēt avotiņu, kurā jau pēdējos piecus gadus ūdens daudzums ir samazinājies: “Līdzīgi ir noticis arī daudzās akās, un tas izskaidrojams ar sauso laiku. Ja ir bijis lietaināks laiks, arī avotiņš bija kļuvis aktīvāks, bet, ja ir sauss, ūdens pamazām izsīkst. Taču tā tiešām nav domes vaina, tieši otrādi – pirms vairākiem gadiem mēs nobērām oļus pie avotiņa, lai iedzīvotājiem nebūtu jābrien pa dubļiem. Ielikām arī īpašu krānu, lai būtu ērtāk paņemt ūdeni, taču tas pazuda jau otrajā nedēļā. Vairākkārt esam atgriezuši avotiņu tā vecajā vietā, kad tas bija izdomājis novirzīties sāņus, tā ka… nav mūsu mērķis to likvidēt.”

Komentāri

  1. man ar ta liekas.bet vispar udens limenis ir galigi mazs.jebkur.resurs uz pashteci iztecejis.nu un varbuut arii pec rakshanas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *