Kandavas un Tukuma novadā visvairāk balsojuši par «KPV LV»

Tāpat kā Zemgales reģionā kopumā, arī Tukuma novadā procentuāli visvairāk balsu – 23,51% – saņēmusi tā sauktā Kaimiņa partija jeb ‘KPV LV’, – tā liecina provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Ar 15,29 procentiem seko ‘Jaunā konservatīvā partija’, nosacīti 3. vietā – ‘Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK’.

Tāpat kā Zemgales reģionā kopumā, arī Tukuma novadā procentuāli visvairāk balsu – 23,51% – saņēmusi tā sauktā Kaimiņa partija jeb «KPV LV», tā liecina provizoriskie vēlēšanu rezultāti. Ar 15,29 procentiem seko «Jaunā konservatīvā partija», nosacīti 3. vietā – Nacionālā apvienība «Visu Latvijai!»–«Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» ar 13,90% balsu.

Arī Kandavas novadā «KPV LV« ir  saņēmis piektdaļu balsu jeb 20,39%.  Pavisam līdzīgi rezultāti – 16,42% un 16,12% – «Zaļo un zemnieku savienībai» un «Nacionālajai apvienībai».  Bet «Jaunā konservatīvā partija» vēlētāju atbalstu saņēmusi 14,84% apmērā.

Savukārt Engures un Jaunpils novados labākie rezultāti vēlēšanās ir bijis tām partijām, kuras pārstāv pašvaldību vadītāji. Attiecīgi Engures novadā 20,57% atdoti par «Nacionālo apvienību»; 18,40% – «Jaunā konservatīvā partija», bet vien ar par nieka 0,05% atšķirība ir starp «KPV LV» un «Attīstība/Par» jeb 15,90% un 15,85% balsu.

Visbeidzot Jaunpils novadā krietns pārsvars ir «Zaļo un zemnieku savienībai» jeb 26,98% novēlējušo balsu, «KPV LV» – 21,40%, bet 14,48% – «Jaunā konservatīvā partija».

 

Par aktivitāti vēlēšanās – visnaskāk uz iecirkņiem ir devušies Engures novada iedzīvotāji – 67,41%, Tukuma novadā – 57,50%, Jaunpils novadā – 55,52%, bet Kandavas novadā – 54,98%.

 

Jāatgādina, ka pēc visu Latvijā izvietoto vēlēšanu iecirkņu balsu saskaitīšanas, pirmo vietu 13.Saeimas vēlēšanās ar 19,91% ieguvusi partija «Saskaņa». Tai ar 14,06% seko «KPV LV», kas ierindojas otrajā vietā, bet trešajā – «Jaunā konservatīvā partija», par kuru savu balsi atdevuši 13,6% vēlētāju.
Ceturto vietu ar 12,04% patlaban ieņem apvienība «Attīstībai/Par!»,  Nacionālā apvienība «Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK» ieguvusi  11,03% balsu,  «Zaļo un zemnieku savienība» –  9,96%. Bet ar  6,67% Saeimā iekļūst arī «Jaunā Vienotība». Citas partijas 5% barjeru pārvarējušas nav.

Komentāri

 1. Tauta vienkārši balsoja par sev prāta ziņā līdzīgiem “nacionālajiem varoņiem”, tāpēc tā savu pašreizējo nožēlojamo stāvokli ir godam pelnījusi.

 2. Katrā gadījumā sliktāk vairs nebūs,kā bija,kad vecie pāķi tik vien kā domāja par savām savtīgām interesēm.Tauta bija svešs jēdziens.

 3. Nedomājiet, ka Kaimiņam tauta būs “čomi”. Gobzems jau vien ir ko vērts!

 4. Kaut kā nav pierādījumi, ka līdz šim esošās izglītotās un ” prātīgās ” galvas kaut ko labu ir devušas. Ekonomisti utt…un?! Iepriekšējos gados tādu nav trūkuši. Un? Ko tas ir devis? Neko!
  Lai nāk aktieri un dziedātāji.
  Lai gan ari vinu vidu netrūkst izglītotu cilvēku..tā kā velti tu te..

 5. nākošās būs domes vēlēšanas cerams ka Kandavā cilvēki nebalsos par Rozenfeldu un Fabjančiku kuri maisa gaisu domē

 6. Jā, jā – vajag kā Jaunpilī – pašiem savu Kandavas karalisti:)

  P.S. Un te dažam labam gan neapskaužama ‘loģika’. Tjipa, gudrās galvas nepatika, nu ta, davai, laižam garā vājos pie varas. ‘Sliktāk nebūs!’ Nu, nu..

  Es jau gatavojos šitai asa sižeta kriminālkomēdijai, kurā KPV LV tirgosies par amatiem un uzmetīs visu savu eletorātu.

  Lai gan – ko tur uzmest? Viņi jau, būsim godīgi, neko nesolīja – tikai truli bļaustījās:) Bet, redz, nostrādā!

 7. Mozus vadāja savu tautu pa tuksnesi 40 gadus , lai nomainās divas paaudzes.

  Tā arī ir Latvijā , kamēr nenomainīsies divas sovoku paaudzes, ies kā pa celmiem, jo sovoks nekad nesapratīs, ka katrs ir pats savas laimes kalējs un valstij nav pienākums pasniegt ikdienas bleķa bļodiņu ar kārnu putru.

  Kamēr būs sovoki, tikmēr tiks balsots par kārtējiem laimes lāčiem, cerībā, ka tie no debesīm metīs pankūkas.

 8. Skaistākais rīts pēdējo divdesmit sešu gadu laikā,kad
  pamodies pēc vēlēšanām,saproti,ka nebūs vairs pie varas
  zagļi,blēži,meļi, bet Valstīj ir jauns spēks.
  Super sajūta!

 9. Saprotu jūsu prieku, bet cāļus skaita rudenī. Kaut Dievs dotu un es būtu kļūdījies!

 10. Mums tik ļoti patika esošā valsts izšeptēšana un savējo kabatu pildīšana, ka esam dusmīgi un saniknoti, ka tas, iespējams – vairs neturpināsies!Ko nu?!Briesmoņi KPV LV nāk!Kur dēties?

 11. Saskana+KPV, tas bus tagad! Nu nekas, nāksies krievu valodu mācities!
  Gobzems, ja 07.10 nesanaks valdibu veidot, ņemšot vagu no LV.

 12. man ar šausmīgs prieks, ka Šulcs palika ar garu degunu! Tumbočnieks nepalīdzēja:)

 13. Šoreiz ir pirmā reize, kad nevis lepojos ar savu tautu, bet man ir kauns. Par latviešu zemo intelektu, neorientēšanos politiskajās norisēs. Goda vārds, biju pārliecināta, ka mūsu cilvēki ir erudītāki un gudrāki. 1917.gadā neizglītotākā un dumjākā daļa paņēma varu mūsu kaimiņvalstī Krievijā, pastumjot malā inteliģenci. Ļoti bail, lai tas nenotiktu tagad arī pie mums.

 14. Kristīnei
  Ja cilvēku kolektīvā no simts cilvēkiem lielākā daļa ir prāta ziņā apdalīta, tad par durakiem viņi uzskata nevis sevi, bet gan normālos cilvēkus. Šoreiz jau ir vērojams līdzīgs fenomens: aktierītis, kurš reālas ekonomikas atjaunošanas programmas vietā izlīdzas ar prastiem suņu būdas skatītāju kontingentam tīkamiem ķērcieniem, tiek pasludināts par mesiju un uz rokām uznests “stikla kalnā”.

 15. —>kristīnei. Un kas liek domāt, ka tikai vienotība vai parieši būtu tas pareizais variants par kuru nebūtu kauns? vai tiešām liekas, ka rakstniece ar vidēju izglītību- attīstība/par deputāte dace rukšāne būs kompetentāka deputāte par kpv.lv deputātu- didzi šmitu? ka pariešu uzņēmējs stakis būs godīgāks un gudrāks par kāpistu uzņēmēju liepiņu? vai ārsts skride budžeta jautājumos būs kompetentāks par advokātu gobzemu?

 16. Nemaz jau tā nebrauc prom- brauc tie, kam nav attiecīgas izglītības un darba, kam saņemti nepārdomāti kredīti. Izglītotākā, domājošākā un prātīgākā tautas daļa ir tepat- Latvijā un prom braukt netaisās.

  1. Piekrītu, prom brauc neveiksminieki un tukšpauri. Ja kaut cik ptoti kruķīties, tīri neko sanāk.

 17. to lsnc
  Jā, pieļauju, ka šie cilvēki nebūt nav dumji, viņi zina, kāpēc apvienojās šajā klaunu partijā, kāds ir viņu slēptais mērķis. Dumji ir tie, kas notic šim populismam. Visās valstīs ir neapmierinātie un naivie, kas notic populistu neiespējamajiem solījumiem, tādi ir arī pie mums. Bēdīgi tikai, ka tik daudz… Vienkāršā darba darītājiem ir nepatika pret “baltajām apkaklītēm”, un šāds balsojums ir protests pret varas eliti. Pieļauju arī, ka liela daļa no KPV elektorāta ir neapmierinātie latviešu viesstrādnieki ārzemēs, kā arī mazizglītotākie un līdz ar to zemāk apmaksātie strādnieki tepat Latvijā. Ar šo viņi atriebjas Latvijai par saviem parādiem un naudas trūkumu, nesaprotot, ka KPV nav ne resursu ne plānu, kā reālo situāciju uzlabot.

 18. No Tevis staro intelekts,laikam augstskolu pabeidzi nesen un ieguvi attiecīgo izglītību. Nepārdomāti kredīti ir arī citiem cilvēkiem un tie mērami simtos tūkstoši.

 19. Kristīnei
  Un vai tad JV vai paristu programmas nav +/- utopiskas un populistiskas? Kasut vai tas pats OIK, ašerādens 4 gadus nepamanija
  to problēmu un pēkšņi šogad nāca atklāsme ))))) Vienkārši- uzjautrina tā liberastu histērija. tas pats kas ASV, kad tramps nāca pie varas- demokrāti parādija, ka neprot zaudēt. Un vai ameerika ir pazudusi? Nē, viss iet savu ceļu. Un tici man, ja 2014 gadā ASV prezidents nebūtu mīkstais obama, bet gan tramps- karš ukrainā būtu sen beidzies, jo ukraina būtu dabūjusi ieročus.

 20. Kristīnei +, izskatās ka nākošo gadu būs ārkārtas vēlēšanas, jaunizceptās partijas nesadalīs varu, noklarinās laiku…

 21. Kurš grib saderēt,ka Zvaigzneskalns drīz pāries uz KPV vai JKP!Nu šim tipiņam ļoti gribas kļūt par deputātu,nu ļoti!

 22. Tāda sajūta, ka maigākā formā atkārtojas revolucionārie notikumi… Tā teikt nometīsim visus no amatiem un saliksim amatos vienkāršos strādniekus. Būtu kaut nedaudz apdomības, saprastu, ka ne pie kā laba tas nenoveda…

 23. To fff. Tev jau labāk patika kad pie varas bij tādi ministri, kā lauksaimniecības akadēmiju pabeigušais Jaundžeikers, kurš strādāja par Iekšlietu ministru.

 24. Izskatās, ka ir bijušas nevis vēlēšanas, bet Laimes lāča gaidīšanas svētki.

  Jauna valdība nav tas pats,kas Laimes lācis. Nekad arī nebūs. Pašiem vien nāksies kaut ko grozīt un izgrozīt.

 25. Labāk pāris gadu dot iespēju jaunajiem, nekā vel 4 gadus vèrot valsts izzagšanu. Nomes jaunos vienmēr paspēs, bet iespēja bij jādod.

 26. Ir jādod iespēja jaunajiem,ir daudz gudru,zinošu un varošu jauniešu,bet tie jau nezīmējas un sevi nepiedāvā,bet tādi, kuriem galviņās tukšums nu tik rullē. Jaunais Kandavnieks – kur sevi parādijis,vienās negācijās un vēl startēja vēlēšanās.It kā cilvēki būtu muļķi, neko neredzoši un nesaprotoši. Un cik tālu ar tādiem mēs tiksim???

 27. Jau senos laikos latvjiem bija kārtība, ka katram ļurļakam nav teikšana! Lai iekļūtu lēmēju kārtā, bija kaut ko jāsasniedz karalaukā, darbā vai ar prātu un apkārtējo cieņu.
  Tagad uzvarēja muļķu un ākstu partija, jo tādi paši šos savēlēja un parādīja, ka viņiem dotās vēlēšanu tiesības neprot izmantot! Žēl, ka Tukumā tādi ir gandrīz katrs ceturtais…

 28. To vecajam. Ko pirms 28 gadiem bija sasnieguši birkavveidīgie, kad tika saimā???

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *