FOTO: Agita Puķīte

Jau otrā novadu apvienotā finanšu komisijas sēde

Šodien, 31. jūlijā, pašvaldību apvienotajā finanšu komisijas sēdē, kas notika Tukuma novada domē, atbilstoši normatīvajiem aktiem tika izskatīti un akceptēti pašvaldību lēmumi par atbalstu SIA «Atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra»» projektam par bioloģisko atkritumu apsaimniekošanu, par  kredītu ņemšanu ielu būvniecībai un par deinstitucionālizācijas projektiem Tukuma un Jaunpils novadā.

Vēl tika apstiprināti Tukumā novada domes lēmumi par telpu un zemes iznomāšanu, kā arī zemes izsoli, kuras vērtējuma summa pārsniedz 50 000 eiro.

Komentāri

 1. Smieklīgi tas, ka Facebook līdzīga bilde un tur piedalās kopā ar visu pilsētu mēriem Tukuma vicemērs Agris Zvaigzneskalns. Skaidrs jau ir, kā interesēs tika dibināta NTZ. Bet nu tik atklāti to rādīt. Emocijas sit augstu vilni. 2021.vēlēšanas jums būs pēdējās.

  1. Zini, bet Kandavu vada ZZS, Jaunpili vada ZZS, Engure izstājās no NA un noteikti iestāsies ZZS. Tukuma rajonu vadīs ZZS 2021.gadā. Aprunājoties ar Kandavas un Engures mēru, es sapratu, ka viņi ir diezgan priecīgi, ka varēs veidot vienotu komandu. Jaunpils mērs arī neko sliktu nesaka. Viss ir labi. Tikai Vienotībai nav labi ar tās satelītpartiju TPN. Tāda ir realitāte. Tukumnieki tikai iegūs no tādas sadarbības. Pietiek mums jenotu politikas.

   1. Ko pīpē? Engure un ZZS- nesavienojamas lietas. ZZS pat Tukumā nevar savā starpā pīrāgu sadalīt, kur nu vēl ar kanadvniekiem???

 2. Reči parāda savu īsto seju. Shēmošana ar biedrībām, domājot par savu pašlabumu. Gads ir vēl. Jāpaķer savs kumos, ja nu neievēl..

   1. Pilnīgi piekrītu. Šulca komanda shēmoja, diemžēl arī Reču.

    Vajag atkal pilnīgi jaunus cilvēkus. Bet varbūt vienkārši tāda sistēma? Ja neesi shēmotājžuļiks, par domes deputātu un priekšsēdi nevar kļūt?

    1. Straķi, pēdējais brīdinājums! Ej mājās un beidz troļļot, citādi, maksājot kompensācijas, vispār bez biksēm paliksi, nekāda darbošanās Zvaigznesakalna ”žurnālistu”-apmelotāju brigādē nelīdzēs!

     1. Aizsardzības stratēģija galīgi neizdevusies jums. Straķis, Liepiņš, Tomels un ko vēl tur piesaucat? Viņi domē nebija, viņi atklāj kampēja korumpēto astoņkāji. Bet ko darat jūs? Esat daļa no tā astoņkāja.

 3. Eisaku par mēru vajadzēja! Puisis Mellezeru sakārtojis, tagad kārtību domē un pilsētā uztur! Toreiz kad par viņu vēlēju, neticēju ka kaut kas sanāks, bet rau, ir rezultāts! Jauns vēl, bet zin ko dara, galva ir! Bez viņa nebūtu mums neviens sporta pasākums. Tā turēt, vēlēšu atkal par viņu!

   1. Neticu, ka to rakstījis viņš. Visdrīzāk Rudovskis par viņu ar sarkasmu. Vecā vara vienīgi ko prot, apsmiet cilvēkus. Jaunā vara atkal rauj ārā korupcijas astoņkāji bez emocijām un ar godu to dara.

  1. Eisaks pats par sevi raksta! Malacis! Citādi jau neko par viņu nedzird, jo neko jau nedara. Tikai labu algu saņem, pirmo reizi dzīvē oficiāli

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.