Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ja svētku laikā vajadzīga palīdzība – jāzvana pa tālruni 8881

Lai arī svētku laiks, neraugoties uz dažādiem ierobežojumiem, ir un paliek priecīgs laiks, taču nereti gadās, ka tieši tad, kad visu iestāžu durvis brīvdienās ir slēgtas, ir nepieciešama steidzama palīdzība, jo ir notikusi nelaime vai iestājusies krīzes situācija. Ko šādā situācijā darīt, skaidroja Tukuma novada sociālā dienesta vadītāja Ina Balgalve.

Viņa apstiprināja, ka arī šī gada nogalē vairākiem cilvēkiem ir sniegta palīdzība tādās krīzes situācijās, kas nav iepriekš paredzamas, piemēram, negaidītas slimības, ar Covid-19 saistīto problēmu vai citu likstu dēļ. Tāpēc – ja šāda krīzes situācija atgadās svētku laikā, ikviens aicināts zvanīt Tukuma novada dispečerdienestam pa tālruni 8881 (strādā visu diennakti) un dispečers sazināsies ar sociālā dienesta speciālistiem par iespējamo atbalstu.

 

Komentāri

  1. Man šis numurs ir bloķēts,jau divas reizes esmu tur griezies,bet rezultāta nav,biju pie sava operatora,bet tur viss kārtībā,droši tur cits iemesls,bet ceru ka 2021.gadā tas strādā lai varu sazvanīties,varbūt tas logs kāpņu telpā vainīgs,bet tagad tas ir aizmūrēts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *