Jānis Vītols

Imanta Gudžes apkopojums – Latvijas sporta vēsturei

Nelaiķis Imants Gudže bija sportists. Jaunības gados volejbolu spēlēja, brieduma gados – novusu. Imants cītīgi sekojis līdzi visam, kas sportā notiek. Pa gadiem vācis materiālus par katru no sporta veidiem un it īpaši tos, kuros pieminēti latvieši, tukumnieki.

Nelaiķis Imants Gudže bija sportists. Jaunības gados volejbolu spēlēja, brieduma gados – novusu. Imants cītīgi sekojis līdzi visam, kas sportā notiek. Pa gadiem vācis materiālus par katru no sporta veidiem un it īpaši tos, kuros pieminēti latvieši, tukumnieki. Tā tapis ieskats sporta vēsturē 13 gadu garumā, katrs gads savā mapē iesiets un mājās albumos joprojām glabājas.

Imanta sieva Valentīna izlēmusi albumus ar notikumiem sportā dāvināt Tukuma Sporta skolai. Tad nu 29. novembrī, kā iepriekš sarunājušas Sporta skolas direktore Linda Dreimane, viņas vietniece Mārīte Ozola un lietvede Ingūna Eisaka, devās pie Valentīnas kundzes. L. Dreimane teica, ka viņa tukumnieku veikumu materiālos pārskatīs. To, kas saistīts ar Tukumu, mūsu sportistiem, nokopēs. Tad vedis albumus tālāk uz Rīgu un dāvinās Latvijas Sporta vēstures muzejam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *