Iesniedz deputātu kandidātu sarakstus/Papildināts 16.06/

Šodien, 29. martā, 14.00 Tukuma novada vēlēšanu iecirknī «Nacionālās apvienības» deputātu kandidātu sarakstu iesniedza Tukuma novada pašvaldības šī brīža priekšsēdētājs Normunds Rečs. Šobrīd tas ir tikai otrais iesniegtais saraksts. Uzreiz pēc «Nacionālās apvienības» to paveica arī «Vienotība», kuras kandidātu sarakstu iecirknī nogādāja Dace Lebeda. Savukārt pēc tam ar «Latvijas Reģionu apvienības» sarakstu sekoja līdzšinējais Engures pašvaldības vadītājs Gundars Važa.

Vēl šodien vēlēšanu iecirknī savu deputātu sarakstu nogādāja «Tukuma pilsētai un novadam». Šis uzdevums tika uzticēts Jurim Šulcam.

Komentāri

 1. deputātu kandidātu sarkastu iesniedza Tukuma novada pašvladības šī brīža priekšsēdētājs

 2. Kāda starpība,kas iesniedza?Tāpat no šī brīža saraksta kandidātiem nekas spīdošs.

 3. TPN sarakstā nav redzamas būtiskas izmaiņas – gandrīz visi, kas iepriekš. Reģionālā apvienība un Vienotība gan nāk ar daudz jaunām sejām.

  1. Vienotība Nāk tieši ar vecām sejām, un ne tām labākajām reputācijām.

   1. Nepiekrītu, ka Vienotībā nav jaunu un arī gados jaunu un aktīvu cilvēku; izskatās labi! Un RA arī labi izskatās. NA gan ir pavisam švaks saraksts, manuprāt!

 4. No sejām jēga maza. Programmas un solījumi tik utopiski, ka bail paliek. Var jau solīt, bet kaunu nevajag aizmirst.

 5. patiesībā vienīgais kvalitatīvais saraksts ir LRA, vēl daudz maz saraksts ir Vienotībai. pārējie….. TNP labakajā gadījumā izsauc vieglu smaidiņu …. (Miķelsons mēra kandidāts un saraksta lokomatīve:D????? To varētu vienīgi pārspēt Gobzems kā “Progresīvo” lokomatīve Putņa vietā nākamajās saeimas vēlēšanās) NA saraksts- pilnīga katastrofa, kad ņemti visi , kas piekrituši. Rečas saraksts- arī savējo saraksts. Vēl jāsagaida zaļie un zemnieki. Bet no šiem sarakstiem manas prognozes- LRA – 6+ vietas, Taisnība 1-2 vietas, NA 1-2 vietas, Vienotība 2-3 vietas, TNP 1-2 vietas.

 6. Vara tā ir ļoti stipra narkotika, kā gan citādi var izskaidrot , ka Juris Šulcs kandidē vēlēšanās.
  Varēja baudīt dzīvi , jo pensija ir labu labā, sanāk gan ceļošanai , gan mazbērniem , gan mājas iekārtošanai, gan hobijiem.
  Dzīves baudīšanas vietā izvēlas amatu domē, kur galvenais darbs ir ne jau labvēlīgās ģimenes, kuras pašas risina savas problēmas, bet gan Talsu-Lielās ielas urlu apteksnēšana.

 7. Sveiki! Neesmu Šulca fanu lokā, bet kāpēc gan lai viņš nekandidētu??? Tomēr ilgstoši vadījis domi un novadu, pieredze ir liela. Nu katrā ziņā lielāka kā vienam otram zaļknābim. Zināt likumdošanu un prast salikt budžetu nav tas pats kas vārīt pelmeņus.

 8. Kandavā atvērās vecajā tirgus laukukmā Divi apbedīšanas saloni!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *