Iedegta Tukuma lielā egle

Trīs reizes sauca un tiešām arī sasauca eglīti, kas šovakar, 27. novembrī iedegās Tukumā, Brīvības laukumā. Baudīt gaismu un mūzikas spēles vēl iespējams līdz pulksten 23.00.

Komentāri

  1. Eglei tas izmaksāja dzīvības cenu cilvēku stulbuma dēļ. Kamdēļ tās egles Ziemassvētkos cērt? Cilvēki nav bebri. Tie “garīgi apdāvinātie” grauž tās egles? Neciešu Dabas Mātes zaimotājus. ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁

  2. Un tev nav vienalga? Neko skaistu jau pilsētai nevajag? Galvenais izdalīt naudu tiem, kuri uz sociem iet kā uz darbu(prasīt pabalstus),.

   1. Bet eglēm arī ir tiesības dzīvot. Cilvēki nav bebri. Tad kāpēc Ziemassvētku laikā eglītes slepkavot? Eglītes arī grib augt, dzīvot. Ar cieņu, Tavs Skolnieciņš

      1. Zinātnisko žurnālu bibliotēkās “ScienceDirect” un “Scopus” atrodi publikās par to, ko bebri grauž, bet ko ne. Tev ir nedēļa laika šim mājasdarbam. Ar cieņu, Skolnieciņš

 1. Labi gan ka Tukumam ir tadas čaklas meitenes kā Smaidu darbnīca,rodas tik jautājums priekš kam mums tas milzu kulturas nams ar kaudzi personāla?

 2. Vel tik aizvākt no ielām tos nodzertos narkānus šmurguļu barus un būtu pavisam labi.

  1. Bet tu kartupeļus un kāpostiņus neupurē publiskā vietā rituāliem mērķiem, vai ne??? Piemēram, par godu Ziemassvētkiem kristiešu tradīcijā? Mūsu senči egles necirta. Mūsu senči godāja senos Dievus un senās Dievietes. Baltieši dzīvojā laimīgi. Ar cieņu, Skolnieciņš

  2. Baltieši dzīvoja laimīgi, bet nemaz neapzinājās, ka ir baltieši, jo tajā laikā vienojošais bija sociālais statuss, nevis etnoss. Respektīvi, tolaik sabiedrības daļas vienoja sociālais statuss, tirgotājiem bija savas kopīgas intereses, bruņiniekiem savas intereses, ordeņbrāļiem savas, neatkarīgi no etnosa, utt.
   Pārnesot uz šodienu, tava vieta būtu pie sociāli nelabvēlīgajiem simtlatniekiem, neatkarīgi vai esi latvietis, vai krievs, vai turkmēnis.

   1. Asais čili, nu tu esi īsts kristietis. Kādi ordeņbrāļi? Vagner? Vai Vatikāna kara suņi? 😀 Tā līst dirsā okupantiem kā tu to dari, ir vel jāmāk. 😀

   1. Es jūdu rabināta svētkus nesvinu. Savus “Z”–svētkus svini pats! Tev taču rabīns Jēzus Kristus ir tik tuvs, feins un jauks!!!

 3. Kur tad ir Latvju Dievu elki? Piemēram, 3 metrus augsts, no koka izgrebts Dieva Pērkona elks. Baltu tautas savu vietējo Dievu un Dieviešu atveidojumus izgreba no koka. Tie bija īsti mākslas darbi.
  Ar cieņu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 4. Ir Ziemas saulgriežu svētki. Tos var svinēt kritīgo Ziemassvētku vietā. Man pat ir idejas kā kristīgo tradīciju izspiest no Latvijas kulturtelpas. Lai godāti Sentēvu Dievi, kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!!!
  Ar mīlestību, Skolnieciņš

  1. Latvieši vienmēr ir bijuši pagāni. Vatikāns un Vatikāna vasaļi (pareizticīgo baznīca) ir okupanti Baltu zemēs. Senos Dievus un senās Dievietes vajag godāt un cienīt. Monoteisms nekam neder!

 5. Galvenais lai salūts būtu Vecgada vakarā.Tā gribas ,kā Ogrē bija valsts svētkos. Vecgada vakarā tak neviens nebīsies no salūta.Un drusku tak var netaupīt.

 6. Skolnieciņ,kāds tur sakars Vatikānam ar pareizticīgo baznīcu?Padzer skaidro a
  vota ūdentiņu un palūdz pagānu dievus,veļus un svētā suslika kakai,lai,kaut nedaudz,apskaidro tavu prātu!

  1. Vatikāns radīja pareizticīgo baznīcu. Pareizticīgo baznīca ir Vatikāna vasalis, kas norāvās no ķēdes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *