Egli Tukumā noņems nākamnedēļ

Ziemassvētki pagājuši, gadu mija sagaidīta, tagad laiks jaunam darba cēlienam, kurā līdz nākamajiem svētkiem pāris mēnešu jāpagaida.

Ziemassvētki pagājuši, gadu mija sagaidīta, tagad laiks jaunam darba cēlienam, kurā līdz nākamajiem svētkiem pāris mēnešu jāpagaida.

Nākamajā nedēļā, kā stāstīja Tukuma domes ainavu arhitekte Maija Fogele, sāksies aizvadīto svētku liecinieku – pilsētas rotājumu – noņemšana. Pati pirmā no pilsētas centrālā laukuma aizies lielā svētku egle, ko plānots noņemt nākamās nedēļas sākumā. Līdz februārim tiks noņemti arī pārējie dekori pilsētas ielās, laukumos un pie ēkām.
Vaicāta, vai šajos svētkos spuldzītēm, virtenēm un dekoriem nodarīti lieli postījumi, M. Fogele skaidroja, ka pagājušā gada 19. decembrī valsts policijā saņemts iesniegums par 254 spuldzīšu zādzību no lielās egles. Saņemta arī valsts policijas atbilde, ka par šo noziedzīgo nodarījumu ierosināts kriminālprocess.
Pirms kāda laika nezināmos apstākļos nolauzti ragi vienam no briežiem Raudas un Pasta ielas aplī, savukārt šajās dienās nokritusi viena no apgaismes stabu eglītēm Smilšu ielas krustojumā. Nav zināms, – tas noticis vēja vai vandaļu dēļ. Kopumā rotājumiem nekādi lielie posta darbi nav nodarīti, protams, ja neņem vērā regulāri noskrūvētās spuldzītes Brīvības laukuma eglei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *