Atceļojusi Ziemassvētku eglīte! /VIDEO/

Šodien, 25. novembrī, Tukumā, Brīvības laukumā tika nogādāta svētku egle. Ievērojot valstī noteiktos piesardzības pasākumus, tās atklāšanas jeb iedegšanas pasākumu šogad nav plānots.

Komentāri

  1. Redzot bildes Tukuma domes kontos, varēja domāt, ka tie divi gaiļi:Eisaks un Zvaigzneskalns, ir to egli stādījuši, cirtuši un dāvinājuši. Kauna nu galīgi nav! Vai mammas bērnībā neko nav iemācījušas!? Vismaz vienā bildītē būtu dāvinātājus nobildējuši.

 1. Miķelsons pazvanīja uz Dzirņu ielu, aiveda torti Cielaviņu un sarunāja par velti pilsētas egli. Piesolīja striptīzmeitenes Jaungada naktī!

 2. Ir palikušas 4 nedēļas līdz Ziemas saulgriežiem. Šis ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievu aizsardzību sev un savai dzimtai. Atcerēsimies savu senču varenību un viedumu. Iedegsim zaļu svecīti skaistā māla šķīvītī uz palodzes par godu Dabas Mātei. Savā privātajā mežiņā uz svētakmeņa noliksim cienastu Latvju Dieviem. Baltmaizes klaipu, četras saujas graudu, vārītu olu un ābolu, sagrieztu četrās daļās. Pieliekot plaukstu pie koka, lūgsim Latvju Dievus. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā dzimtai veselīgumu, možumu un gribasspēku. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā dzimtu no nelaimēm un nelabvēļiem. Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā dzimtai finansiālu labklājību, saskaņu un prieku. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dāvā dzimtai ilgu mūžu. Godināsim Latvju Dievus šajā īpašajā laikā.
  Veiksmi un labklājību vēlot, Skolnieciņš [Latvju Dievu dēls]
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  #ticība #sentēvi #PozitīvāDomāšana #optimisms #DzimtasAizsardzība #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #labklājība #auglība

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.