Jānis Vītols

Arī Tukumā māmiņas vingro kopā ar mazuļiem ratos /FOTO/

Ceturtdien, 26. martā, nevienu vien tukumnieku pārsteidza vienreizējs skats – trīs duči jauno māmiņu ar bērniem ratiņos vai pie rokas devās gājienā uz Melnezeru, lai kopā ar bērniem atpūstos veselīgi – baudītu svaigu gaisu un mundri vingrotu.

Ceturtdien, 26. martā, nevienu vien tukumnieku pārsteidza vienreizējs skats – trīs duči jauno māmiņu ar bērniem ratiņos vai pie rokas devās gājienā uz Melnezeru, lai kopā ar bērniem atpūstos veselīgi – baudītu svaigu gaisu un mundri vingrotu.

Uz pasākumu, atklājot valstī jau zināmo «MomyFit» sezonu arī Tukumā, māmiņas aicināja Liene Beķere. Liene ir fitnesa jeb labas veselības trenere. Lienei un viņas vīram Andrim Beķerim nesen piedzimis dēliņš Bruno. Lienes vīrs Andris arī ir fitnesa treneris. Un viņam esot iecere kopīgai vingrošanai pulcināt kopā bērnu tēvus. Bet māmiņām nākamā kopā sanākšana notiks otrdien, 31. martā, 12.00 Tukuma 2. vidusskolas sporta laukumā. Lai vairāk ko uzzinātu, jālūkojas sociālajā portālā facebook.com/Momyfit vai varat zvanīt Lienei pa tālr. 26222237.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *