Attēls: raditukkumagi

Aicina piedalīties un ziedot topošajam pilsētas dārzam

Ar šādu aicinājumu ir izskanējusi iniciatīvas grupas «Radi Tukku Magi» jaunākā iecere – Tukku Magi pagalmā, Pasta ielā 26, veidot pilsētas dārzu.

Kā redakcijai stāstīja viena no šīs domas iniciatorēm Zane Seļivanoviča, vēl arvien pagalmā zied puķes, kuras aprūpē Māra Lapa, taču ir iecerēts stādījumus paplašināt, lai pagalmā būtu gan ziedoši krāšņumaugi un puķes, gan arī ēdami zaļumi: “Mēs vēlamies padarīt šo pagalmu zaļāku, košāku un viesmīlīgāku. Un, lai to visu varētu arī izdarīt, «Radi Tukku Magi» entuziasti, kuru vidū ir arī Ilze Cērpiņa, Zane Siliņa un Ieva Jurga, aicinām ikvienu piedāvāt koka paletes un dēļus, no kuriem varētu izgatavot kultūraugu kastes. Iespējams, kādam mājas ir šie materiāli un šobrīd nav vajadzīgi, taču tie lieti noderēs, veidojot šo radošo dārzu.”

Ja kādam ir kas piedāvājams, var zvanīt Zanei Siliņai pa tālruni 29166142 un vienoties par atvešanas laiku. Z. Siliņa stāstīja, ka pirmo atbalstu jau piedāvājis uzņēmums «Dekšņi», kas vairākas paletes jau piegādājis, taču aicināti arī citi šo ideju atbalstīt: “Tuvāko divu nedēļu laikā informēsim, kad to visu liksim kopā un kad aicināsim ikvienu piedāvāt stādus.”

Agita Puķīte

Komentāri

  1. Tu sēdi savā ūķī un nebāz laukā savu šņukuru!Ir cilvēki,kam kokmateriāls gadiem lieks stāv un cilvēki,kas audzē skaistumaugus un var padalīties ar stādiem!Acīmredzot Tev nav nekā!Tāpēc lūdzu nepīksti par to publiski un ja nevari palīdzēt,ej garām!Ja pašai vajag palīdzību-taisi akciju sev!Un tur tu varēsi savus centus vākt!

 1. Entuziastu grupa aicināja atsaucīgus cilvēkus ziedot kokmateriālus un stādus jaunajam projektam no kura ieguvēji būs visi tukumnieki.
  Bet nē, saskrēja izbadējušies kranči , kuri skaļi rej, nedosim ne centa, ne dēļa gala, ne nokaltuša stāda.
  Mīlīši izbadējušies kranči, jūs neviens neuzrunāja, sēdiet rāmi , jums neviens neko negrasās atņemt, ne centu , ne sapuvušā dēļa galu , ne nātri jūsu pagalma vidū.
  Tā jau tas ir, ka nabadzība galvā beidzas ar nabadzību makā.

 2. Apbrīnojami, cik mēs esam GARĀ vāji! Es ļoti ceru, ka negatīvo komentāru ievietotājiem NAV bērni!
  Jā šāda domāšana ir vecākiem, ko var iemācīties bērni!?!
  Ja kāds vēl atceras agrākos laikus, kad mēs strādājām Lotosa vienībās vai braucām lasīt kartupeļus uz kolhozu laukiem – vai tas nebija brīvprātīgo darbs, vai mēs neziedojām savu brīvo laiku un sevi, kāda noteikta darba paveikšanai!?!
  Mums – Tukumā jau sen ir nolietojies teiciens “Uz Tukumu pēc smukuma”, jo – TĀ NAV nekur! Tik dažas krokusu dobes…nekas cits ar ko lepoties nav! Viss pārējais ir izdangāts, saplēsts, nelietojams…vienīgais, kas pilsētā šobrīd ir spožs un jauns ….ir solītāju plakāti, kuri arī pēc kāda laika pazudīs!
  Domāju, piedāvātā ideja par košumdārzu nav slikta…tai būs paliekoša vērtība!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.