27. maijā Ministru kabinets lems par Valsts ģimnāzijas statusa piešķiršanu Tukuma Raiņa ģimnāzijai

Kā, sazinoties ar redakciju, ziņoja Ministru prezidenta preses sekretārs Sandris Sabajevs, jautājums par Tukuma Raiņa ģimnāzijas statusa maiņu pārcelts no sākotnēji plānotā 1. jūnija sēdes uz rītdienas, 27. maija, sēdi.

Zinot, ka 1. jūnijs ir gala termiņš, kad abu apvienojamo skolu – 2. pamatskolas un Raiņa ģimnāzijas – darbiniekus brīdināt par reorganizāciju, jau piektdien sarunā ar vairākām Ministru kabineta amatpersonām mēģinājām uzzināt, kādā stadijā tad ir tukumniekiem tik svarīgais lēmums, jo tas nebija iekļauts 27. maija sēdē. Protams, jautājām arī par kavēšanās iemesliem. Izrādās, ka ir noteikta kārtība, kā tiek izskatīti un pieņemti dokumenti izskatīšanai konkrētajā sēdē. Svarīgi ir arī dokumentu iesniegšanas termiņi (līdz pat noteiktai stundai) un to saskaņošana, piemēram, juridiskajā departamentā. Un, kā mums skaidroja MK Dokumentu pārvaldības birojā, diemžēl Izglītības un zinātnes ministrijas iesniegums iesniegts novēloti, tāpēc to nevarēšot pagūt iekļaut 27. maija sēdes kārtībā. Tomēr – acīmredzot ņemot vērā īpašo situāciju – vēlēšanu un Darba likumā noteikto termiņu dēļ, jautājums tomēr pārcelts kā steidzami izskatāms.

Komentāri

  1. Jauki! Sitngrāka atlase 7. un 10. klasēs, lai var turēt līmeni! Pārējie-T2v,kas renovācijā, Zemgales vsk., Jaunpils, Engure- tālu jau tās vidusskolas no Tukuma, nu, protams, Rīga un Kandava arī! Bet ja attālināti, tad jau var!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *