TUKUMĀ OTRO REIZI TIKS IZRĀDĪTA BREIKA UN LAIKMETĪGĀS DEJAS IZRĀDE “MĒS”

Svētdien, 2022. gada 23. janvārī, plkst. 17.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā norisināsies breika un laikmetīgās dejas izrāde “MĒS”. Sēdvietas uz dzīvās mūzikas un dejas uzveduma pirmizrādi 8. janvārī bija izpārdotas, tāpēc Tukuma pilsētas Kultūras nams un Tukuma profesionālās ievirzes deju skola “Demo” no sirds priecājas aicināt Tukuma iedzīvotājus un viesus uz šo notikumu vēlreiz.

“MĒS” ir dejas izrāde vienā cēlienā. Uzvedums apvieno laikmetīgo un klasisko deju, plastikai un grācijai saplūstot ar breika un mūsdienu dejas savdabīgajiem ritmiem. Izrādes unikālo noskaņu veidos arī dzīvā mūzika: komponistes un pianistes Marikas Šaripo, sitaminstrumentālista Paula Ķierpes, čellista Pētera Ozoliņa, kā arī solistu Sanitas un Sanijas Rožu jeb dueta “DVĪNES” interpretācijā.

Iestudējuma režisore, deju skolas “Demo” vadītāja, Liene Bēniņa stāsta: “Liela daļa izrādes horeogrāfijas veidota ārtelpās COVID-19 ierobežojumu laikā. Savukārt pats izrādes tapšanas process bija neierasts, kas manāms arī uzveduma scenogrāfiskajā un horeogrāfiskajā risinājumā.”

Izrādes producents ir Tukuma pilsētas Kultūras nams. Horeogrāfi: Madara Aulaciema, Inita Upmale, Renaldas Stasiūnaitis, Anete Klapkalne, Zigmārs Lācis un Liene Bēniņa. Skaņu režisori – Artis Rūdiens un Valērijs Černejs, gaismu režisors – Niks Rācenājs.

Biļetes iespējams iegādāties “Biļešu paradīzes” kasēs un internetā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *