FOTO: Agita Puķīte

Tukuma novada pašvaldībā – jauns izpilddirektors

Šodien, 5. augustā, notika Tukuma novada domes ārkārtas sēde, kurā tika izskatīti 14 darba kārtības jautājumi. Sēdē nepiedalījās deputāti Modris Liepiņš un Oskars Kambala, bet daļā sēdes – Rimants Liepiņš. 

Par izpilddirektoru ievēl Ivaru Liepiņu

Kā, izskatot šo jautājumu informēja pašvaldības vadītājs Gundars Važa, līdz 5. augustam izpilddirektora pienākumus pildīja Inese Valtere, tāpēc nu deputātiem jāievēl jauns izpilddirektors. Viņš virzīja šim amatam partijas biedra un uzņēmēja, a/s «Profe» un a/s «Komforts group» padomes locekļa Ivara Liepiņa kandidatūru. Lai viņu varētu ievēlēt, tika izveidota balsu skaitīšanas komisija – Dace Lebeda un Guntars Indriksons, kas arī organizēja balsošanu. I. Liepiņu par Tukuma pašvaldības izpilddirektoru ievēlēja vienbalsīgi, tāpat arī noteica, ka viņam ir pirmā paraksta tiesības un atļauja ieņemt administrācijas vadītāja amatu. G. Važa teica paldies I. Valterei par paveikto un vēlēja izdošanos I. Liepiņam, šos pienākumus uzņemoties.

Pēc sēdes I. Liepiņš, vaicāts, kāpēc izlēmis mainīt uzņēmējdarbību pret darbu pašvaldībā, skaidroja, ka sākotnēji, iesaistoties priekšvēlēšanu politiskajā darbībā, nebija domājis, ka nonāks darbā domē: “Tāds nebija mans mērķis, bet pēc vēlēšanām komandas biedri mani uzrunāja. Šo iespēju pārrunāju arī ar saviem kolēģiem, jo a/s «Komforts group» esmu pavadījis 15 gadus. Tā kā zinu, ka tur ir laba un stabila komanda, nolēmu savu kompetenci likt lietā pašvaldībā. Ceru, ka izdosies izveidot labu un efektīvi strādājošu komandu.

Vaicāts, vai viņš spēs pārredzēt visu lielo novadu, I. Liepiņš skaidroja, ka visu laiku ir interesējies par novada dzīvi, ir sadarbojies ar pašvaldību, pārzina tās uzņēmumus. ”Bet būs arī daudz jauna, ko vajadzēs iepazīt, taču esmu gatavs to darīt,” tā Liepiņš.

 

Vairāk par sēdē lemto lasāms rītdienas, 6. augsta laikrakstā.

Komentāri

 1. Un ko viņš tā smaida? Vai tad pilsētā viss ir sakārtots? Lai pabraukā pa daudzdzīvokļu māju pagalmiem< piemēram, Kurzemes 2,4,6. Mums te grants un smilts izbērta, ar automašīnu nevar iebraukt kādas bedres. Padomijā nebija tik traki kā pie šīs smaidīgās pilsētvaras.

  1. Esi dzīvokļa saimnieks? Ņem apsaimniekotāju pie dziesmas, lai sakārto! Runā ar kaumiņiem, lai varētu vienoties par ieguldījumuem SAVĀ mājā! Kāds sakars domes jaunajam izpilddirektoram, kas gadiem strādājis privātā sektorā un maksājis reālus nodokļus, iespējams, arī par Tevi!?Tas vispār ir brīnums, ka kāds te no normāla uzņēmuma grib nākt uz domi strādāt. Laikam nezina, ka mums te netrūkst dīvainīšu, kas iedomājas, ka domes darbiniekiem jāstaigā asarās, jo redz, kādam viņa personīgā durvju priekša nav noslaucīta!

   1. kas dzīvo savos uzskatos, ka redz nevar darīt vairāk nekā viņš uzskata, jo redz tie ir apgrūtinājumi, lai pat risinātu savas problēmas. Takā varbūt netiesāsim, ja paši pie pirmajiem apgrūtinājumiem apstājamies.

    1. Un galvenais nevajag domāt ka visi tādi ir. Veiksmi jaunajai pilsētvara!

    1. Darbā ar cilvēkiem, sabiedriskajā sektorā, kas ir arī dome, arī par to varētu maksāt. Smaidu, tāpat kā laipnības nevienam nevar būt par daudz. Lai veicas jaunajiem!

   1. Pašvaldībās iekšējie auditori parasti ir viens līdz divi cilvēki, tā ka tas lepnais nosaukums – nodaļas vadītāja – galīgi neatbilst. Suņa darbs.

   2. Pašvaldībās iekšējie auditori parasti ir viens līdz divi cilvēki, tā ka tas lepnais nosaukums – nodaļas vadītāja – galīgi neatbilst. Suņa darbs.

    1. Auditora jeb revidenta darbs nav no vieglajiem, tam var piekrist, bet vienu gan nesaprotu, tagad pati Valtere auditēs domi par periodu, kurā pati bija izpilddirektore. Un kas notiks ar līgumiem, kuri noslēgti pašas Valteres laikā, nauda samaksāta, bet darbs nav izpildīts ? Un kā ar Tukuma Strēlnieku ielu, kuru Strabag noasfaltēja un dome par izdarīto nesamaksāja? NTZ rakstīja, ka Dome par to iesniegusi iesniegumu policijā, bet tas , redz, netraucē Valterei kļūt par vadītāju revidentiem. Važas kungs, ko sakat par šo nejēdzību??

     1. Nejauc putru ar kāpostiem. Auditu veic ārējais zvērinātais revidents par pagājušo peruodu. Iekšējais auditors sniedz vērtējumu par domes pieņemto lēmumu atbilstību ārējiem un iekšējiem normatīvajiem aktiem, kā arī izvērtē kapitālsabiedrību darbu.
      Un nekas jau, cik zināms, vēl nav beidzies ar Strabag lietu…

     2. Noteikti Valterei ir daudz vairāk zināšanu un kompetences kā dažam labam dīvāna ekspertam. Cik var brukt virsū vienam cilvēkam? Paskaties uz citiem amatiem, kuros iecelti bez konkursiem. Arī Kandavas bijušajai priekšnieces vietniecei silta vietiņa Attīstības nodaļā

 2. Darbā ar cilvēkiem, sabiedriskajā sektorā, kas ir arī dome, arī par to varētu maksāt. Smaidu, tāpat kā laipnības nevienam nevar būt par daudz. Lai veicas jaunajiem!

  1. Ja maksātu par padarīto, nevis tukšajiem solījumiem un mākslīgajiem smaidiem, tad šie būtu ubagi.

 3. Wow, bet jums toties ir asfalts!! Atnāciet ciemos uz Kurzemes 2, 4,6 pagalmu. Grants ar neizbraucamām bedrēm un pavasarī pieveda smilti, kura visu vasaru put iekšā pa logiem, it kā pilsētā dzīvojam, bet…nemaz jau nerunājot, ka lietus laikā pagalms pārvēršas par neizbrienamu, neizbraucamu okeānu, jo noteksistēma nepareizi ierīkota. Varbūt vajag lauzt līgumu ar apsaimniekotāju, ja gadiem neko nedara.

  1. Tas ir Tavs pagalms, jo dzīvokļi privatizēti, tātad pats esi šī pagalma saimnieks.
   Kāpēc nesaved kārtībā savu pagalmu?
   Kas traucē sameklēt pagalma remontētāju un tam samaksāt par izdarīto darbu ?
   Ja esi slinks un skops , tad nesūdzies , ka dzīvo miskastē.

 4. Dzīvokļu īpašnieki, palasiet “Dzīvokļu īpašuma likumu” un pasūtiet savam apsaimniekotājam visu ko vēlaties, slēdzat līgumu vienojieties par samaksu, un tad nebūs jābļauj, ka nav tas izdarīts un tas. Jūs esat īpašnieki, un neviens cits Jūsu īpašumā neieguldīs naudu un tas nav jādara arī domei. Kāpēc nebļauj mājas īpašnieki, tāpēc ka viņi zina, ka par visu jārūpējas pašiem, pagalmi sakopti, puķes sastādītas un katru gadu katrs zina, ka zināma summa jāiegulda īpašuma uzturēšanā vai uzlabošanā. Tā kā sākat domāt, vienojieties un tad nebūs jālamā visi, tikai paši esat balti un pūkaini.

  1. Zelta vārdi no Jūsu puses, tikai baidos, ka daudzdzīvoklenēs dzīvojošie sovoki(padomju ļaudis) to negrib saprast, jo viņiem vienīgais arguments ir skaļa bļaušana, ka visi citi ir vainīgi kaut pašiem par visu ir dziļš pofigisms(vienaldzība).

 5. Nav īstais viņu var manipulēt. Ir bijis tātad. Nesaprot īztos darītājus paļaujas uz daiļrunības ko cits iesaka..……

  Ko

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *