FOTO: Agris Jansons

Tukumā, Lauktehnikā atklāj atjaunotu degvielas uzpildes staciju

16. novembrī, klātesot Tukuma novada domes priekšsēdētājam Gundaram Važam un SIA «Astarte-Nafta» valdes priekšsēdētājam Ojāram Karčevskim, kā arī būvniekiem, uzņēmuma korporatīvajiem klientiem un sadarbības partneriem.

Jaunā «Astarte-Nafta» tīkla degvielas uzpildes stacija atrodas Tukumā, Kuldīgas ielā 69, netālu no lielā apļa, tā ir labi redzama no Ventspils šosejas.

Šajā vietā arī senāk atradās «Astarte-Nafta» degvielas uzpildes stacija, taču uzņēmums 2021. gada rudenī pieņēma lēmumu visu pilnībā pārbūvēt.

Piesaistot SEB Bankas finansējumu, jaunajā degvielas uzpildes stacijā ir investēti 1,6 miljoni eiro.

Jaunatklāto telpu kopējā platība ir 272 kvadrātmetri, tai skaitā 155,8 kvadrātmetru plašā tirdzniecības zāle.

Klientiem ir pieejamas 6 degvielas uzpildes vietas vieglajām automašīnām, ka arī 4 ātrās uzpildes vietas kravas transportam ar degvielas uzpildes ātrumu 130 l/min un AdBlue šķīduma uzpildi. Turpat iespējams uzpildīt arī marķēto dīzeļdegvielu lauksaimniekiem.

Degvielas uzpildes stacijā iespējams arī iznomāt piekabes, iegādāties gāzes balonus sadzīves vajadzībām un noformēt OCTA apdrošināšanu.

Tukumā atklātai «Astarte-Nafta» degvielas uzpildes stacijai ir 5000 kvadrātmetru plašs piegulošais laukums, kurā ir iekārtotas stāvvietas vismaz 30 vieglajām automašīnām, tai skaitā 3 stāvvietas invalīdiem, kā arī vēl vieta 5 smagajām automašīnām. Kopējā teritorijas platība ir 9000 kvadrātmetri.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *