Tukumā atklāta par ziedojuma līdzekļiem tapusi trase

Šodien, 6. septembrī, Tukumā, Pauzera pļavās blakus skeitparkam, svinīgi tika atklāta asfaltbetona trase. Atklāšanas lentes griešanā piedalījās Andris Ramoliņš, Guntars Važa un «City Playgrounds» pārstāvis – Toms Siliņš.

«Pump track» trasi ar saviem nemotorizētajiem braucamajiem, piemēram, dažāda izmēra velosipēdiem, dip-dap un skrejriteņiem iespējams izmantot ikvienam aktīvās atpūtas cienītājam. Un to vēl pirms oficiālās lentas pārgriešanas arī aktīvi darīja jaunie un ne tik jaunie velosipēdu un skūteru vadītāji.
2021. gada decembra nogalē SIA «Stiga RM» īpašnieks Andris Ramoliņš paziņoja, ka nolēmis Tukuma novada pašvaldībai ziedot 50 000 eiro ar īpašu mērķi – veicināt bērnu un jauniešu labklājību. Lai uzzinātu, ko šai ziņā par nepieciešamu uzskata paši jaunieši un arī citi novada iedzīvotāji, tika veikta aptauja, kurā ikvienam bija iespēja iesniegt savus priekšlikumus par to, kā, izmantojot ziedojumu, varētu uzlabot Tukuma bērnu un jauniešu dzīves kvalitāti. Kopumā tika saņemts nepilns simts iedzīvotāju priekšlikumu, kur bija visdažādākās vēlmes, bet vislielāko atbalstu iedzīvotāju vidū guva ideja par asfaltbetona velotrases būvniecību.

Komentāri

  1. Paldies MILZĪGS 🙂 kaut kas tik aizraujošs bērniem nav ilgi bijis. Tikai pašvaldības policija lūgums šo vietu apsekot jo noteikumus pārkāpt visiem patīk. Paldies STIGA RM. Šis ir super 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *