Tukumā atklāj Pusaudžu resursu centru

Tieši šodien, 12. augustā, Tukumā, Pasta ielā 21, oficiāli tiek atklāta «Pusaudžu resursu centra» filiāle. Centra mērķis ir profesionāli palīdzēt un atbalstīt jauniešus, kas saskaras ar mentālās veselības riskiem, grūtībām, tostarp, ja ir pakļauti kādas atkarības riskam.

Jau šobrīd, zvanot vai rakstot īsziņā numuram 26387905, ir iespēja pietiekties individuālām konsultācijām. Bet avīzes slejās plašāk par centru un tā darbošanos lasiet otrdienas, 16. augusta, numurā. Tāpat, lai iepazīstinātu ar PRC Tukuma filiāles komandu un pastāstītu par pakalpojumiem, palīdzības iespējām pusaudžiem un viņu ģimenēm, Pusaudžu resursu centrs organizē informatīvu pasākumu «Zoom» platformā. Attālinātā tikšanās – 16. augustā 10.00, pievienošanās saite:

https://us06web.zoom.us/j/88399670502?pwd=ZlhVdjBWWmQ4ODhWWHNnWnNncEhqUT09

Sarunā piedalīsies: Diāna Gema, PRC klīniskā psiholoģe, Tukuma filiāles vadītāja, un Elīna Bārtule, PRC klīniskā psiholoģe.

Komentāri

  1. Kartejais budžeta naudas dīvainais veidojums ,(atceramies dīvaino dispečer dienestu utt,)vai lietderigak nebūtu pilseta attīstit normālu kulturas dzivi ,tā stipri noderetu arī jaunatnei

    1. Tev taisnība. Dažādi domes ierēdņi un komiteju tantes un onkuļi pelnīs smuku naudiņu uz šīs ieceres rēķina un dzīvos lustīgi. Šī ir tikai kārtējā Eiropas fondu naudas sistemātiskā apgūšana. Uz šo ieceri es skatos ar skepsi.
      ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *