Trijās novada skolās – ierobežojumi Covid-19 dēļ

Kā vakar, 13. janvārī, informēja Tukuma novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Strazdiņa, saslimšana ar kovidu šobrīd radījusi izmaiņas triju skolu – Tukuma 2. vidusskolas, Zemgales vidusskolas un Džūkstes pamatskolas – darbā. Mācību process Tukuma 2. vidusskolā un Džūkstes pamatskolā tiek organizēts gan klātienē, gan attālināti, savukārt Zemgales vidusskola 14. un 17. janvārī mācības organizēs tikai attālināti. Interesējoties, vai nav plānotas kādas izmaiņas skolēnu testēšanā, par ko jau izskanējis, ka šis process nesniedz objektīvu informāciju par saslimušajiem, D. Strazdiņa skaidroja, ka patlaban nekādu izmaiņu nav – viss notiek tāpat, kā iepriekš.

Pacientu skaits atkal pieaug

SIA «Tukuma slimnīca» valdes locekle Dzintra Rabkeviča atzina, ka kovida nodaļā pacientu skaits ir sasniedzis 16, līdz ar to vēl četras vietas ir brīvas, savukārt intensīvajā terapijā visas trīs vietas ir aizņemtas. Vaicāta, kas notiek ar terapijas nodaļas otro stāvu un kad ir sagaidāms, ka bērnu nodaļa beidzot varēs atsākt darbu, iestādes vadītāja atzina, ka patlaban šajā stāvā ārstējas hroniskie pacienti: “Slimnīca sadarbojas ar Valsts operatīvo medicīnisko komisiju, un, atbilstoši tās lēmumiem, slimnīcas remonta laikā terapijas nodaļas otrais stāvs tika atvēlēts kovida vai, kā tagad, – hroniskajiem pacientiem, bet ar domu – ja vajadzēs atvērt kovida gultas, tas būs iespējams. Tad, kad beigsies remonts, un tas varētu notikt februāra beigās, tiks lemts par bērnu nodaļu, bet patlaban palīdzību visu diennakti var sniegt dežūrējošais pediatrs, var izmatot dienas stacionāru, bet smagākos gadījumos bērns jāved uz Rīgu vai jāsauc ātrā palīdzība.”

 

Vairāk lasāms piektdienas, 14. janvāra, laikrakstā ŠEIT=>>>>>>>

Komentāri

  1. Ko tad tā ātrā palīdzība, atbrauc, paskatās, bet izdarīt neko nevar. Bērnam 40 grādi temperatūra, jāģērbj un jāved uz neatliekamo palīdzību, lai varētu zāles izrakstīt. Ko tad viņi brauc, ja drīkst tikai paskatīties virsū? Piesakot vizīti skaidri tika izstāstīts, ka bērniņam 2 gadi un temperatūra 40,1,tad lai bērnu ārstu ņem līdz uz izsaukumu. Kaut ko tādu savā pusmūžā redzēju pirmo reiz, sistēmā aizgājuši pilnīgi greizi.

  2. Šķiet Dzintruku ar kājām pa priekšu iznesīs no direktores krēsla, nolaidusi visu līdz kliņķim….
    Viņai būt jāguļ pie namdurvīm kurā mācās nākošie dakteri un medmāsas, kā var nebūt speciālistu ja piedāvā pakalpojumus!!!!
    Riebjas bardaks kas notiek poliklīnikā

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *