Stipendijas saņem arī mūspuses jaunieši

Mūsdienu mainīgajā pasaulē vienīgais kapitāls, par kura drošību varam sniegt garantiju, ir cilvēka izglītība. Tā ir vērtība, ka neapsūbēs mitruma iespaidā, nezudīs neapdomīgas monetārās politikas rezultātā un netiks apdraudēta garnadžu ierašanās gadījumā. Tā ir vērtība, kuras iegūšana ir tikpat nepiepildāma kā cilvēka personības attīstība, ir tikai soļi, neatlaidīgi un apņēmīgi soļi pareizajā virzienā…

Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no Latvijas, Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas, jaunajā mācību gadā ar stipendijām Latvijas augstskolās studē 825 studenti – no tiem 290 stipendiju saņem pirmo reizi,  451 stipendiāts studijas turpina un 84 jaunieši tika izraudzīti citos papildkonkursos. Gada laikā stipendijās plānots izmaksāt vairāk nekā 1,5 miljonus eiro.

Par spīti aizvadītā gada izaicinājumiem ziedotāji turpina atbalstīt Latvijas jauniešus ceļā uz izcilību. 2021./2022. mācību gadā ziedotāju stipendijas  no Tukuma novada saņem 26 jaunieši: Paula Amanda Zagorska (Ata un Balvas Bredovsku stipendija), Alise Evardsone (Jāņa Kārkliņa piemiņas stipendija), Elza Anastasija Vasermane (Kristīnes Anstrats un Janet Geovanis stipendija), Signe Petrova (Rīgas Hanzas Rotari kluba stipendija), Laura Agneta Pavlovska (SIA “UNDA” stipendija), Terēze Baumane (Jura Gravas piemiņas stipendija), Margarita Selīna Bogdanova un Estere Karole (Hugo un Mirdzas Karlsson piemiņas stipendija), Jānis Šadauskis (“Puratos Latvia” stipendija), Katrīna Grebeško (LPKS “LATRAPS” stipendija), Atis Ozols un Viktorija Solovjova (SEB stipendija), Marta Šteinberga un Annija Jēce (Edvīna Peniķa piemiņas stipendija), Krišs Aleksandrs Vasermans (SIA “Apsīte” stipendija),Ance Eimane (SIA “Kurekss” stipendija), Diāna Birnere, Marika Ozolniece, Līva Riekstiņa, Ringolds Rutkis, Sanija Raina Brenča, Evelīna Mileika, Kristiāna Liene Penka, Renāte Pavlova, Rūta Liepa (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Jānis Kazaks (LSC stipendija).

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2022. gada 1. februāra un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv.

Vītolu fonds

www.vitolufonds.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *