Avots: Tukums.lv

Sniegs pārsteidz, bet darbi notiek

Sniegs pārsteidz, bet darbi notiek
21. novembrī notika pašvaldības preses konference, kurā par aktualitātēm informēja Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Gundega Rugāja, bet uz jautājumiem atbildēja pašvaldības vadītājs Gundars Važa.

Pilsētas parka tualete strādās arī ziemā

Par to, ka Pilsētas parka tualete iepriekšējā ziemā bija slēgta, parka apmeklētājiem bija daudz iebildumu, tāpēc šogad pašvaldības Komunālā nodaļa sola situāciju labot. A. Kalnozols skaidroja, ka ir plānots uzlikt vēl četrus radiatorus un nosiltināt ūdens cauruli, lai laikā no 12.00 līdz 16.00 vai pasākumu laikā arī ilgāk, parka apmeklētāji varētu tualeti lietot.

Ar sniegu tiek galā

Lai arī sniegs, kā vienmēr, uzsnidzis negaidot, kā skaidroja pašvaldības vadītājs, naktī uz pirmdienu, ielu uzturētājs darbus sācis jau 4.00 no rīta. Brauktuves nokaisītas ar sāli, veloceliņi – ar sāls-smilts maisījumu. Pagaidām nekādi darbi nav veikti vienīgi grantētajās ielās, bet, ja sniegu piebrauks, to irdinās vai nokaisīs ar granti, lai neveidojas ledus. Īpaši tas attiecas uz tām brauktuves, kas atrodas slīpumā. Pagastos līdz jaunajam gadam vēl ir spēkā ziemas ceļu un ielu kopšanas līgumi, bet drīzumā tiks izsludināts jauns konkurss, lai noskaidrotu darbu veicējus pēc jaunā gada un arī nākamā gada ziemā.

 

Plašāk par runāto preses konferencē lasāms ŠEIT===========>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *