Slampes bērnudārzs informē par saslimšanu ar Covid-19

Tā kā pie Slampes bērnudārza izlikts paziņojums vecākiem par to, ka pirmsskolas iestādē «Pienenīte» konstatēts «Covid-19» saslimšanas gadījums, mēs interesējāmies, kas šajā situācijā jāievēro bērniem, viņu vecākiem un personālam – pedagogiem un tehniskajiem darbiniekiem, kā arī – vai bērnudārzs no rītdienas, 12. novembra, tiks slēgts?

Kā noskaidrojām, saslimis viens no vadošajiem iestādes darbiniekiem, kas šonedēļ iestādi nav apmeklējis, bet arī pirms tam nav gājis grupās. Turklāt jau pagājušajā nedēļā darbinieki valkājuši maskas un izvērojuši divu metru distanci. To, kādi nosacījumi būs jāievēro bērniem un darbiniekiem, noteiks Slimību profilakses un kontroles centrs, kas vēl nav sniedzis savu atzinumu, taču līdz tam visiem jāpievērš uzmanība savam veselības stāvoklim un nepieciešamības gadījumā jāsazinās ar savu ģimenes ārstu, tāpat jāievēro valstī noteiktie nepulcēšanās ierobežojumi. Par turpmāko informēsim.

Komentāri

      1. Neesi, jefiņ, aizdomājies, ka tas daļēji notiek tādu atpalikušo Gobzemfanu dēļ, kuri vazājas apkārt, jo ““Covid“ jau nav – esmu tikai apaukstējies! Šas aiziešu uz vietējo bāru pieliet mūli, jo takš Satvermē teikts, ka varu uzspļaut noteikumiem!?’ Vēl, protams, ticams variants, ka tu patiesībā jau esi izslimojis “Covid“. Viena no blaknēm mēdzot būt izkūkots prātiņš:)

        1. brex atslābsti jefiņ.Gobzems tiešām ir cirvis kuram seko tādi paši.Bet nu tas covid skaitļos jau ir neskaitāmas reizes izgāzies!Kā tāds jau vińš ir,bet vai ir bīstamāks par gripu vai karsoni???Varbūt lipīgāks,bet ne bīstamāks!

  1. Pareizi jau Tu saki, 50% no strādāt gribošiem brauc uz Rīgu… Tāpēc arī nekustamais īpašumam cena līdzīga kā Tukumam.. diemžēl

  2. Ne jau apzināti staigā apkārt un aplipina pārējos, liela daļa nemaz nenojauš, ka ir slimi ar covid. Ja būtu obligātais pasākums testēties, tad inficēto būtu ×5

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.