Attēlam ir ilustratīva nozīme

SIA «Stiga RM» dāvina Tukuma novadam 50 000 eiro

Tā kā SIA «Stiga RM» ir apsolījis dāvināt Tukuma novadam 50 000 eiro, iedzīvotāji līdz nākamā gada 15. janvārim tiek aicināti informēt pašvaldību par to, ko jaunu, interesantu, bērniem un jauniešiem domātu, viņi vēlētos redzēt savā pagastā vai pilsētā.

Pašvaldības vadītājs Gundars Važa atzina, ka ar uzņēmēju ir šo jautājumu pārrunājis, un nonākts pie vienota viedokļa, ka vispirms tiks uzklausīti iedzīvotāji, lai zinātu, ko viņi visvairāk vēlas.

Kā stāstīja uzņēmuma īpašnieks Andris Ramoliņš, kam vaicājām, ar kādiem nosacījumiem uzņēmējs piešķīris šo finansējumu, – nosacījums ir tikai viens – lai šis finansējums nonāktu bērnu un jauniešu labumam: “Tāpēc aicinu visus novada iedzīvotājus padomāt, kādas lietas vai vietas bērnu vajadzībām būtu nepieciešamas, piemēram, Vānē, Lestenē, Jaunpilī vai citur. Par visām šīm vēlmēm aicinu informēt pašvaldību, lai pēc tam varam kopā vērtēt, ko iedzīvotāji vēlas visvairāk. Aicinu iedzīvotāju nebaidīties un izteikt savus viedokļus, jo tāda arī bija mūsu vēlme – nonākt pie risinājuma kopā ar iedzīvotājiem. Turklāt šī aktivitāte kopumā parādīs, kādas ir novada iedzīvotāju vēlmes, un, galvenais, vajadzības.”

Priekšlikumus jāsūta uz pašvaldības e-pastu pasts@tukums.lv ar norādi “Bērnu un jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošana Tukuma novadā”.

Komentāri

 1. Slampē ir nepieciešams rotaļu un trenažieru laukums,jo salīdzinot Slampes laukumu ar to,kāds ir Džūkstē,Slampē 2 piecu baļļu sistēmā.Un vēl tāme lai nebūtu “uzpūsta”.

 2. Beidzat salīdzināt!
  Ko Jūs esat darījusi/jis Slampes labiekārtošanā? Bet, kā naudu kāds uzdāvinājis, tā dalītāji pie siles‍♀️

  1. Tas jau jautājums viņiem pašiem. Visi tak sēž uz saviem naudas kalniem kā kara suņi. Un pašvaldībai visu laiku tik dīc atbalstiņu tādu un atbalstiņu šitādu.
   Stipri šaubos, ka.Stiga ziddoja aiz kristāldzidras sirds…

 3. Paldies dāvinātājam! Tiešām apsveicami. Dome varētu saņemties un beidzot Tukumā baseinu ierīkot.

 4. Liels paldies uzņēmējam par jauko nodomu! Manuprāt, Tukums ir pelnījis, vieglas konstrukcijas, sporta halli, kur par nelielu samaksu jaunieši un pārējie sportot gribētāji, izmantojot hanteles, trenažierus un stieņus, varētu nodarboties ar atlētisko vingrošanu jeb attīstīt savu augumu. Iegūtais fiziskais rūdījums viņiem noderētu visai turpmākajai dzīvei! Varbūt vēl kāds pievienosies!

 5. Baseins ir noteikti vajadzīgs Tukuma bērniem un jauniešiem, tas būtu ne tikai sportam un priekam , bet arī veselībai! Cilvēki brauc uz Jūrmalu, bet tas nav tik tuvu cik gribētos! Ja būtu iespējams balsot par konkrētu priekšlikumu, es par baseinu Tukumam!!!

  1. Dāvināts tiek Tukuma novadam,nevis Tukuma pilsētai.Un baisens ir greznība šajos laikos.

 6. A.R. gribeeja to baseinu.jau gadus atpakal.bet kas tur nesanaaca,nezinu.vaitik nebija kas ar ipashuma mainu.nevareja vienoties ar domi vai kas tads.nu un shis staasts jau ir vnk kur tos 50 tukst uzdavinotos labaak izteret.nesanaks nekads baseins.labi ziniet.ja sheit ko buuvee,tad tas ir par milijoniem.juurmalaa vienreiz izsludinaaja konkursu lai nojauktu vecu attejas buudu.ja nemaldos taame bija 80 shtukas lati.
  baseins nesanaak,bet kautkas sanaak.un ja taa labi sakaarto,var sanaakt diezgan daudzkas un labi.lai izdodas.

 7. Šis uzņēmējs, un kaut ko dāvina- tas tiešām ir brīnums. (ka tik atkal nav kautkāda vienošanās)

  1. bet daudzi tachu ko daavina.atshkiriiba tikai ir taa,ka tu uzdavini kaadu mantinju vai ko tamlidziigu ,piemeeram 10 eiro veertiibaa.arii tas nav slikti.uzneemumi tukumaa pa pilnam labi pelnoshi,bet neuzdavina neko.vot taa..kaa labaak?

  1. PAGASTI vai PILAĒTA. Ko nu iedzīvotāji saprāta robežās labāk gribās.

 8. Pilsētai ir ļoti daudz vajadzību. Pilsētā arī dzīvo visvairāk ļaužu, kas to dāvāto labumu novērtēs un izmantos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *