Jānis Vītols

Sergejs Jēgers un mākslinieki – labdarības akcijā Zemgales vidusskolai

3. decembrī Zemgales vidusskolas skolotājiem, skolēniem un visiem slampeniekiem dziedāja pasaules slavenais Latvijas kontrtenors Sergejs Jēgers.

3. decembrī Zemgales vidusskolas skolotājiem, skolēniem un visiem slampeniekiem dziedāja pasaules slavenais Latvijas kontrtenors Sergejs Jēgers. Kocerts notika dziedātāja un Vēsmas Vītolas fonda labdarības akcijas «Es mazā ziedā lielu mīlestību lieku» ietvaros, kas aicina Latvijas māksliniekus ziedot savus darbus Latvijas skolām – katru gadu citai.

Kopumā šogad atsaucās un akciju atbalstīja ap simts mākslinieku un Zemgales vidusskola tapa par 30 mākslas objektiem bagātāka. Pasākumu ar savu klātbūtni un uzstāšanos kuplināja arī pats Sergejs Jēgers, kurš gan dziedāja, gan arī bērniem par mūziku stāstīja. V. Vītola pastāstīja kāpēc par šī gada akcijas vietu izvēlēta Zemgales vidusskola; tāpēc, ka te līdzās vispārizglītojošām programmām, tiek īstenotas arī speciālās izglītības programmas – bērniem ar mācīšanās traucējumiem, attīstības aizturi, arī fiziskās attīstības problēmām.

Skolas direktors Zigfrīds Grīnpauks pateicās labdariem, māksliniekiem par to, ka skola nu kļuvusi par teju muzeju. Jauniegūtie mākslas darbi būs apskatāmi gan klasēs, gan skolas gaiteņos. Direktors cer arī uz turpmāku sadarbību, lai skola ar laiku kļūtu par īstu mākslas darbu krātuvi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *