Agita Puķīte

Sātos pārbūvēs ceļu un būvēs gājēju celiņu

Jau pirms Lieldienām SIA «Strabag» uzsāka autoceļa Tukums-Kuldīga posma no Tukuma apļa līdz Kandavas novada robežai (4,66 – 17,63 km) pārbūves darbus. Konkurss šiem darbiem noslēdzas vēl pagājušā gada novembrī, un līgums šī gada janvārī tika noslēgts ar SIA «Strabag», kas piedāvāja zemāko cenu – 3 983 900,17 eiro (bez PVN) un apņēmās darbus veikt 240 dienu laikā. Jāpiebilst, ka sagatavošanās un zemes darbi šajā posmā jau ir uzsākti, tāpēc autovadītājiem jārēķinās ar ātruma ierobežojumiem.

Vienlaikus ar autoceļa pārbūvi iecerēta arī turpat 500 metru gara gājēju celiņa būvniecība no Sātu autobusu pieturas līdz Bērzu ielai, kam finansējumu savā budžetā paredzējusi Tukuma novada pašvaldība. Iepirkumā, kurā lēmums pieņemts šī gada 18. martā, par konkursa uzvarētāju atzīta SIA «LKG Grupa», kas bija apņēmusies šos darbus veikt par 59 132,86 eiro bez PVN. Līgums par darbu veikšanu ir noslēgts 25. martā un paredz, ka darbi jāpaveic četru mēnešu laikā.

 

Komentāri

  1. Labāk jaunu asfaltu būtu uzslējuši. Sākot no Tumes, cauri Mazkaljāņiem, Sātiem, Uz Irlavu nogriežoties ir vienkārši drausmīgs ceļš, caurumu caurumos – bedres.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.