Rožu svētki turpinās ‘Rozītēs’

Šodien, 18. jūlijā – Rožu svētku trešā diena. Tukumā vēl arvien ir aplūkojami pieci vides objekti, kā arī plānots koncerts baznīcā. Savukārt ‘Rozītēs’ Sēmes pagastā šodien desmito reizi notiek Mazie Rožu svētki.

Šīs dienas programma:

Svētku koncerts Tukuma evanģēliski luteriskajā baznīcā – 16.00 muzicēs šarmantā dziedātāja Elza Rozentāle duetā ar ne mazāk šarmanto ģitāristu Kasparu Zemīti.

Tā kā šis koncerts notiek iekštelpās, tas pieejams tikai apmeklētājiem, kuri var uzrādīt derīgu vakcinācijas vai covid-19 pārslimošanas sertifikātu. Ieeja koncertā ir ar bezmaksas ielūgumiem, kurus var saņetmt Tukuma pilsētas Kultūras nama biļešu kasē.

Šīs dienas centrālais notikums ir “Mazie rožu svētki” Sēmes pagasta kolekciju dārzā “Rozītes”, kur jau no 11.00 dārzs būs atvērts apmeklētājiem, bet plkst.12.00 gaidīsim bērnus, lai kopā ar “Smaidu darbnīcu” dotos ekspedīcijā, bet mazās blēņas izdziedātu un izdejotu kopā ar vokālo grupu “Bimini” un deju skolas “Demo” vismazākajiem dejotājiem.

14.00 būs iespēja satikties ar dārza saimnieci Dailu Trubiņu, kura dalīsies pieredzē par rožu audzēšanas noslēpumiem, bet 15.00 gardēžus eksperimentālā piedzīvojumā aicinās doties raidījuma “Ceļo un gatavo kopā ar Bārdu” vadītājs Jānis Rāzna. Plkst.17.00 būsim liecinieki pirmā baleta festivāla “Kurzemes klasika” notikumam, kur uz īpaši veidotas skatuves būs iespēja baudīt dejas mākslas priekšnesumus gan mūsu pašu jauno talantu, gan arī LNOB baleta solistu izpildījumā.

Jau ierastais vakara koncerts sāksies plkst.20.00. Te skaistākās “Rozīšu” desmitgades dziesmas, varēsim dziedāt kopā ar apvienību “Tev tuvumā”, kuri šogad viesosies “Rozītēs” patiesi jubilejiskā sastāvā. Koncertā piedalīsies Artūrs Skrastiņš, Aija Andrejeva, Marts Kristians Kalniņš, Līva Kalniņa, Kristiāna Stirāne, Jānis Miltiņš, Agate Ozoliņa, Jānis Bērziņš, Valters Sprūdžs un Kaspars Kurdeko.

Vakara noslēgumā plkst. 23:00 skaisto “Rozīšu” dārzu nakts krāsās un noskaņās aicinās piedzīvot uzvedums “Nakts sajūtu labirints”. Tā režisore – Liene Bēniņa. Gaismas un projekcijas veido Jānis Pētersons, piedalīsies arī deju skolas “Demo” jaunieši un lielisks mūziķu ansamblis – dziedātāja Beāte Zviedre, čelliste Agate Ozoliņa un pianiste Marika Šaripo.

Pasākums “Rozītēs” pieejams vakcinētiem, pārslimojušiem un testētiem apmeklētājiem, uzrādot sertifikātu vai negatīvu testu (ar derīgu QR kodu) un personu apliecinošu dokumentu. Ieejas biļetes iegādājamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā, kā arī pirms pasākuma norises vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *