Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldi vadīs Edgars Keirāns

Tukuma novada domes sēdē 26. maijā par Pūres un Jaunsātu pagastu pārvaldes vadītāju tika apstiprināts Edgars Keirāns. Izsludinātajā konkursā bija pieteikušies četri pretendenti, no kuriem uz intervijām tika aicināti divi, bet E. Keirānu, kurš šīs pārvaldes vadītāja pienākumus pildīja no pagājušā gada 19. oktobra, komisija bija atzinusi par labāko šī amata kandidātu. Kā jau iepriekš «NTZ» E. Keirāns bija stāstījis, viņam ir uzņēmējdarbības vadības maģistra izglītība un viņš ir guvis saimnieciskā darba pieredzi.

Kā to paredz normatīvie akti, par pagastu pārvaldes vadītāju domes sēdē deputāti balso klātienē ar balsošanas zīmēm, un balsojums ir atklāts. Par E. Keirāna kandidatūru nobalsoja 15 deputāti no 16, bet deputāts Mārtiņš Limanskis balsoja pret, paskaidrojot, ka līdzīgi kā citu amatu balsojumos, tā arī šoreiz viņš balsojis “pret”, jo viņam nav dota iespēja iepazīties ar šī amata kandidātiem – šāda iespēja piedāvāta šodien 8.00, bet domes sēdes dēļ viņš to nav varējis izdarīt. Pašvaldības vadītāja Normunda Reča skaidrojumu, ka deputātiem ir iespējams iepazīties domes dokumentiem, M. Limanskis nekomentēja.

Pēc sēdes E. Keirānam vaicājām, kādus darbus abos pagastos uzskata par prioritāriem. Viņš skaidroja, ka Pūrē tā ir vecā ūdenstorņa un sūkņu mājas nojaukšana: “Ūdenstornis ir grausts, kas ir bīstams apkārtējiem. Turklāt šī sūkņu māja traucē īstenot Daigones ielas attīstības projektu – ar gājēju un velobraucēju celiņa, kā arī ielu apgaismojuma ierīkošanu. Prioritāte ir, protams, arī ceļu uzturēšana, kā arī dažādi aktuālie remontdarbi, piemēram, Jaunsātu pagasta ēkai ir jāremontē jumts un remonts vajadzīgs arī siltumtrasei, kurā ir plīsums. Vēl mēs nākotnē plānojam sakārtot stāvlaukumu pie Jaunsātu skolas.”

 

 

Komentāri

  1. Kauns ka pūres direktora amatam Reči ielikuši pietuvinātu partijas personu,INA to amatu bij labāk pelnījusi,kauns Reči kauns

  2. Vai kāds vēl brīnās, ka ģimenītei draugi jāpaspēj salikt amatos? Kur palika partijas Taisnīgums nosaukums? Tas notiek regulāri no brīža kad šie nāca pie domes vadības.

  3. Keirāns arī ir pietuvināts. Konkurss bija darbību imitācija. Vispirms ieliek kā p.i. un tad pēc gada – konkurss. Ej nu izkonkurē jau iestrādājušos (it kā) darbinieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.