Pūrē iekārtots jaunais fizikas kabinets

Pūres pamatskola ir viena no desmit Latvijas skolām, kura uzvarēja  nodibinājuma “Iespējamā misija” organizētā konkursā “AS “Latvenergo” atbalsts izcilu fizikas kabinetu izveidei Latvijas vispārizglītojošās skolās”. Aprīkoto kabinetu Pūres pamatskolā vakar, 28. janvārī, apmeklēja Ekonomikas ministrs Jānis Vitenbergs,

Pūres pamatskolas skolotāji un skolēni  dabaszinātņu, inženierzinātņu un fizikas   stundās  varēs eksperimentēt, praktiski darboties, izzināt un apgūt zināšanas, izmantojot jauno aprīkojumu – interaktīvo tāfeli, dažādus  eksperimentu komplektu   un eksperimentu  “Mehānika”, “Elektrība un magnētisms”, “Dinamo un ģenerators”, kā arī daudzas citas svarīgas lietas pilnvērtīgai mācību priekšmeta apguvei.

Konkurss notika vienā kārtā un tajā saņēma 48 skolu pieteikumus, kurus izvērtēja ekspertu komisija. Konkursa rezultātā atbilstoši mūsdienu prasībām ar nepieciešamo aprīkojumu skolēnu veiksmīgai fizikas mācību priekšmeta satura apgūšanai pilnveidoti 10 Latvijas   vispārizglītojošo skolu fizikas kabineti. Tāpat tika nodrošināta arī skolotāju apmācība, kā jauno aprīkojumu iespējams fizikas stundās pilnvērtīgāk izmantot.

Fizikas kabinetu aprīkojumu Kurzemes reģionā saņēma Talsu Valsts ģimnāzija un Ventspils 1. pamatskola; Rīgā – Zolitūdes ģimnāzija un Mežciema pamatskola; Zemgales reģionā – Andreja Upīša Skrīveru vidusskola un Pūres pamatskola;  Latgales reģionā – Daugavpils 3. vidusskola un Daugavpils Valsts ģimnāzija; Vidzemes reģionā – Siguldas Valsts ģimnāzija un Apes pamatskola.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *