FOTO: Tukuma novada pašvaldības facebook.com konts

Porziņģa laukumu sola atvērt nākamnedēļ

Par to, kad šo laukumu beidzot atvērs visiem spēlēt gribētājiem, jautājuši nu jau vairāki lasītāji, kuri pauda izbrīnu par spoži degošajām lampām un vienmēr slēgtajiem vārtiņiem – esot speciāli vakarā braukuši pārliecināties, vai tiešām ciet un, izrādījies, ka ciet gan. Tas šķitis dīvaini, jo, piemēram, līdzīgs laukums Liepājā gan esot visiem atvērts.

Šis jautājums izskanēja arī Tukuma iedzīvotāju konsultatīvās padomes sēdē 22. septembrī – problēma ar basketbola spēlēšanu Kurzemes ielas 2 pagalmā bijusi viena no pirmajām sūdzībām, ko padome no iedzīvotājiem uzklausījusi, un toreizējā domes vadība (2018. gadā domi vadīja Ēriks Lukmans. – Red.) solījusi, ka laukumu basketbola spēlei centīsies izveidot citur. Šis solījums gan nav ticis īstenots, bet tā sakritis, ka neilgi pēc tam dome panākusi vienošanos par basketbolista Kristapa Porziņģa vārdā nosauktā laukuma ierīkošanu Tukumā.
Tukuma novada domes speciālists Juris Kožeurovs skaidroja, ka pandēmijas dēļ nebija iespēja laukumu izmantot, tādēļ, kad tas tika atļauts sportistiem, laukumu sāka izmantot basketbolisti saviem treniņiem: “Mēs ilgi cerējām, ka izdosies to arī atklāt tā kā bijām sākumā runājuši, taču tagad ir skaidrs, ka laukumu atvērsim tāpat. Visdrīzāk nākamajā nedēļā būs gatavi kārtības noteikumi un tad laukumu varēs izmantot ikviens, kas to vēlēsies.” Vaicāts, vai jau laikus šos noteikumus nevarēja uztaisīt, J. Kožeurovs skaidroja, ka tos vajadzējis saskaņot ar K. Porziņģa fondu, turklāt aizkavējusies to izgatavošana. Vēl vaicājām, vai sporta skola turpinās šo laukumu izmantot, J. Kožeurovs skaidroja, ka treniņi noteikti turpināsies, taču to apjoms nebūs tik liels, lai traucētu trenēties tiem, kas to vēlas. Turklāt laukums būšot atvērts no 8.00 līdz 22.00, līdz ar to iespējas to izmantot būšot visiem.

Komentāri

 1. Lūdzu, vienlaikus novākt lahkumu Kurzemes 2, kā solījāt. Cik var uzspļaut iedzīvotājiem?!?

  1. Lūdzam,vienlaikus novākt laukumu(sporta vai bērnu),joprojam nav atbildes,Kurzemes 2,4,6,kā solījāt!Cik var???Jūsu mēli un cinisms apnīka!

 2. priekš šitiem blokmāju kurnētājiem būtu labi kādus dribla treniņus apkārt mājai noorganizēt, tur pat laukumu nevajag, lai pārsprāgst no dusmām….

 3. nu,to basketbola grozu no Jauniešu centra jau arī varēja aizvākt! Baigie sportisti atradušies – padauza bumbu,pēc tam atnāk stūrī pie šķūņiem zem Pils 10 logiem – kurš pīpē,kurš čurā un tad iet atpakaļ dauzīt asfaltu – viss rajons dun! Pat tumsā !

 4. Kurš daunis var izdomāt iebāzt basketbola laukumu starp dzudzdzivokļu mājām? (tas par Kurzemes ielas basketbola laukumu)
  Iedzivotāju vārdā lūdzam aizvākt to, lai jaunatne iet uz Porziņģa jaunizbūvēto laukumu

  1. un pēc brīža tie paši iedzīvotāji vaimanās ka jaunatne tikai dzer un bļaustās, ka ja būtu sporta laukums…., bet pašvaldība jau par iedzīvotājiem nedomā….Ir tāda suga kam nekad nav labi. Tādiem izdabāt nav vērts – sūdzēsies tāpat tikai par citu tēmu.

   1. izlasi.ko es rakstīju!
    tie tīņi vienlaicīgi pīpē,dzer kaut ko,jo bundžiņas pēc tam mētājas un dauza bumbu [ķipa basīti spēlē} + bauro ar visiem zināmajiem vārdiem,tā kā sports un dzerstīšanās – viņu gadījumā, tie viens otru neizslēdz!

    1. Bet basketbols jau arī ar to atšķiras, ka dzert, pīpēt un dauzīt bumbu var vienlaicīgi. (vēl stereotipiskāk – apnarkojušos melnādainu bezdarbnieku “sporta” veids).

 5. Kas notiek ar to Kurzemes 2., ta viņiem miskastes par lielu, tad par mazu, tad viņiem auto nav kur nolikt, tad viņiem auto traucē, tad jauniešiem pagalmā nav sporta laukuma, tad bumbotāji viņiem jumtu aiznes, pat lidmašīnas viņiem traucē.
  No malas jūs izskatāties kā pēdējie klauni.
  Tā turpināt, pārējiem jūs radāt jautrību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *