Par Tukuma novada priekšsēdētāju apstiprina Gundaru Važu

Šodien, 1. jūlijā, norisinājās Tukuma novada domes sēde. Pirmais darba kārtības jautājums bija ievēlēto deputātu apstiprināšana, bet uzreiz pēc tam ķērās klāt domes priekšsēža amata kandidātu izvirzīšanai.

Un tā, par Tukuma novada domes deputātiem apstiprināti: no Latvijas Reģionu apvienības: Gundars Važa, Imants Valers, Baiba Pļaviņa, Modris Liepiņš, Gunda Cīrule, Oskars Kambala, Agnese Ritene, Kaspars Gribusts; no Latvijas Zaļās partijas: Inga Priede, Ilze Gotfrīda un Guntars Indriksons; no «Tukuma pilsētai un novadam»: Juris Šulcs un Mārtiņš Limanskis; no «Vienotības»: Dace Lebeda un Rimants Liepiņš; no «Nacionālās apvienības «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un Brīvībai/LNNK»: Normunds Rečs un Edīte Zelča; no «Latvijas Zemnieku savienības» – Ligita Gintere un Dace Adiņa.

 

Priekšsēdētāja amatam tika izvirzīts tikai viens kandidāts – līdzšinējais Engures novada domes vadītājs Gundars Važa, ko vienbalsīgi amatā arī apstiprināja.

 

Šodien, pēcpusdienā, plānota jau otra domes sēdē, kurā, ļoti iespējam, tiks jau sadalīti citi domes amati.

Komentāri

 1. Virsraksts gan kaut kāds aplam nepareizs. Jābūt taču Gundaru Važu, nevis Gundars Važa. Vai arī kāds mēģināja “ietagot”?

 2. Nu ko ,apsveicam,apsveicam !

  Lai nu kā darbi ietu, noteikti jābūt labāk nekā pēdējos murgainos komediantu gadus , kaut kad taču beidzot Tukumam jāsāk strādāt !
  Lai izdodas !
  p.s.ķemīgi gan redzēt cik ļoti tie jau izprovētie “beņķi” pievelk kā vīriešu kārtas pārstāvjus ,tā sieviešu , nu neparko nevar atsveicināties un varbūt sākt kaut ko darīt ko māk , kas izdodas, taču tur jau laikam tā skāde ka neko nemāk, un nekas neizdodas, tāpēc jāvelkas atpakaļ kaut vai “rāpus”:)

 3. Kā tad tie pilsētnieki baro laukus? Burkāni un kartupeļi aug dobēs gar ietvēm? Jeb Tev lauki ir tikai kur aizbraukt, klaigāt, apvemt un apčurāt krūmus? Un tas, ko paveica Smārdē un visā Engures novadā, neizdarīja 100 dienās. Dīvāna ekspertiem vajadzētu kādreiz padraudzēties ar galvu.

  1. Vai varat precizēt, vēlams pa punktiem, ko Važa kungs ir paveicis Engure/Smārde novadā? Kas ir uzbūvēts/renovēts, kas notiek ar ūdens/kanalizāciju, apkuri, veselības aprūpi, ceļiem, pašvaldības īpašumiem?

  1. Es DOMAJU ka Vārdus kādus TU lieto TEV neko labu nedos ,bet INGA izdarīja vairāk i un labāk nekā Tavi Perdeļi Komunistu paliekas

 4. Beidzot Tukumā būs sasaukums, kas tiešām rūpējas gan par iedzīvotājiem, gan uzņēmējiem. Esam lepni, ka balsojām par Važu. Tukumā dzīve ies tikai uz augšu.

  1. Tukumā beidzot sasaukums,kurš rūpēsies par Enguri un Kandavu,un ja esi tukumnieks tad aizver acis,kad sapņo.Jo Tukums labākajā gadījumā paliks tur kur ir.Tad nu lepojies tālāk:D

 5. Savējie amatos salikti un dzīve turpinās. Bet patiesībā – nekas nemainās. Vienīgais, kas mainās – ir cilvēki nokļūstot šajos amatos. Skumji.

 6. L39 es ar vinju sen atpakalj runaju pa telefonu.nu sanaca ka vajadzeeja.sakarigs cilveks.nu lai vinjam izdodas.varbut sanaks kur neizmest naudu juuraa bet izlietot lietderigaak.

 7. Kāpēc viņš tā smaida? Vai tad pilsētā viss ir kārtībā un sakārtots? Lai paskatās kādi izskatās daudzdzīvokļu māju pagalmi. Kurzemes 2 un 4 iebraukt nav iespējams.

 8. Tūlīt uzsāks intensīvu uzņēmējdarbību daļēji Engures novadam piederošais liddlauks. Inga Tukuma ielās tāpat kā Monako, rīkos auto-moto sacensības

 9. Kāds kaut ko zina vai dzirdēja par bijušajiem domes vadītājiem? Runā, ka kļuva turīgāki par miljonu un meklē, kur to nozagto naudu ieguldīt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.