Jaunpils jaunieši ievēl vadītāju

1. novembra pēcpusdiena bija īpaša diena tiem novada jauniešiem, kas iesaistījušies paši savas domes veidošanā. Nu bija pienācis laiks izvēlēties tās vadītāju. 

1. novembra pēcpusdiena bija īpaša diena tiem novada jauniešiem, kas iesaistījušies paši savas domes veidošanā. Nu bija pienācis laiks izvēlēties tās vadītāju.

Izrādās, iepriekš izsludinātajā konkursā bija pieteikušies divas šī amata pretendentes – Daiga Medvecka un Nikola Smeltere. Tomēr ievēlēšanas dienā sevi prezentēt bija ieradusies tikai viena kandidāte – Nikola, kas arī vienbalsīgi tika ievēlēta šajā amatā. N. Smeltere ir Jaunpils vidusskolas 12. klases skolniece, esot aktīva gan skolā, gan arī ārpus tās. Pati stāsta, ka viņai patīk vēsture, tādēļ arī cenšas iesaistīties dažādos projektos. Piemēram, šajā vasarā piedalījusies televīzijas raidījuma «Vēstures skolotājs» tapšanā, kuru decembrī arī varēšot vērot televīzijas ekrānos. Kā pašu svarīgāko, kādēļ tieši viņa varētu būt laba jauniešu domes vadītāja, Nikola minēja savu pieredzi, jo viņa jau esot skolas jauniešu parlamenta vadītāja. Arī mācībās uzrādot ļoti labus rezultātus un jau vairākus gadus ir ieņēmusi 1. vietu Jaunpils vidusskolas sekmju reitingā. Kā uzsvēra jaunā domes vadītāja, jauniem cilvēkiem ne tikai jāmācās, bet jābūt arī kādam vaļaspriekam, un Nikolai tā ir dejošana, akordeona un klavierspēle. Viņa aktīvi piedalās ne tikai skolas pasākumos, bet ir pārstāvējusi Jaunpili arī ārpus Latvijas robežām – gan Maskavā, gan Japānā.

Galvenais mērķis esot piesaistīt ne tikai Jaunpils vidusskolas skolēnus, bet visa novada jauniešus – arī tos, kas skolu jau ir pabeiguši. Jaunpilī tādu neesot ļoti daudz, bet tomēr ir. ”Mērķis ir parādīt tiem jauniešiem, kas ne mācās, ne strādā, ka var arī būt savādāk,” tā Nikola.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *