Jaunpilī turpinās skriešanas seriāls

Šovakar, 26. jūnijā, 18.30 norisināsies jau 3. posms Jaunpils novada skriešanas seriālā «Kartavu apļi». Apkopojot divu pirmo posmu rezultātus, jāsecina, ka turpina pieaugt gan dalībnieku, gan arī atbalstītāju skaits. Tas viss kopā rada patīkamu atmosfēru, kurai pamatā ir sevis pārvarēšana un sāncensība ar citiem sacensību dalībniekiem.

Šovakar, 26. jūnijā, 18.30 norisināsies jau 3. posms Jaunpils novada skriešanas seriālā «Kartavu apļi». Apkopojot divu pirmo posmu rezultātus, jāsecina, ka turpina pieaugt gan dalībnieku, gan arī atbalstītāju skaits. Tas viss kopā rada patīkamu atmosfēru, kurai pamatā ir sevis pārvarēšana un sāncensība ar citiem sacensību dalībniekiem. Pirmajā posmā varēja novērot dalībnieku prieku par atkalredzēšanos ar pagājušā gada sacensību dalībniekiem un jauno dalībnieku sveikšanu bariņā. Savukārt otrajā posmā jau varēja novērot lielāku interesi par saviem un citu dalībnieku rezultātiem, kas liecina, ka azarts un konkurence pamazām pieņemas spēkā.

Pēc diviem posmiem «Tandēma» grupā Rodijs Aleks Dzeguze, kurš trasi nav veicis visātrāk, savukārt piedalījies abos posmos. Šajā grupā uz augstiem rezultātiem sevi ir pieteikuši ātrākie Ennija Pahmurkina un Gvido Arbidāns. Visplašāk pārstāvētajā sportistu V-10 grupa (puiši līdz 10 gadu vecumam) cēli pa priekšu skrien Arnolds Nikolājevs, bet viņam cītīgi seko Ēriks Muško un Jēkabs Zvagulis. Šajā pašā vecuma grupā no meitenēm, bez konkurences, bet labiem rezultātiem startē Anete Nikolājeva. Nākamajā vecuma grupā  – V-13 stabilu līdera lomu uzņēmies Rems Gastons Dzeguze, kam seko Kristers Beķēris, bet pozitīvā ziņa, ka otrajā posmā piedalījās iepriekšējo gadu izteikts līderis Ralfs Fišers, kas noteikti izmainīs spēka rangu. Otrajā posmā parādījās arī divas S-13 (meitenes līdz 13 gadiem) grupas dalībnieces Krista Raita un Daiga Pētersone. V-17 grupā pateicoties dalībai abos posmos pirmo vietu ir izdevies nosargāt Robertam Muško, bet viņa konkurenti Rūdolfs Fišers un Rainers Pašulis ir ļoti ātri un izturīgi. Vīriešu grupā pateicoties noturīgam laikam un distancei, pirmo vietu saglabā Andris Fridrihsons, bet noteikti viss mainīsies, kad otro posmu noskries Ģirts Fišers, Reinis Mizga un Matīss Baranovskis. Sieviešu grupā (S) pārliecinoši ātrākā ir Elīna Amatniece, bet tādas dāmas kā Ieva Zāgmane vai Anita Pašule diez vai, bez cīņas, atdos uzvaru šajā grupā. Divvientulībā V 40 grupā cīnās Dainis Muško un Zigmārs Zvagulis, kur pagaidām Dainim skrienas mazliet raitāk. Divas dāmas S-35 grupā gaida sev konkurentes, bet līdz tam Dzidra Krastiņa un Kristīne Petersone pierāda savus spēkus. S-45 grupā stabila vērtība ir Elga Valaine, kas ir absolūta līdere, bet prieks, ka Aija Zāgmane ir gatava cīniņam. Arī nūjotāji sarosās un savu pirmo startu nostartēja Raivo Altenburgs, kam arī lielisks rezultāts, savukārt posmu pa posmam savu laiku un kilometrāžu uzlabo Eva Bērziņa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *