Jānis Vītols

Tuvi un tāli ciemiņi pansionātā «Rauda» /FOTO/

Trešdien, 19. decembrī, Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, novada sociālā dienesta vadītāja Ina Balgalve un sociālā darbiniece Inita Kanenberga «Raudas» pansionātā dzīvojošos novadniekus sveica Ziemassvētkos.

Trešdien, 19. decembrī,  Tukuma novada domes priekšsēdētājs Juris Šulcs, novada sociālā dienesta vadītāja Ina Balgalve un sociālā darbiniece Inita Kanenberga «Raudas» pansionātā dzīvojošos novadniekus sveica Ziemassvētkos. Todien pansionātā viesojās arī Rīgas Valda Zālīša pamatskolas skolēni. Viņi dziedāja, dejoja un katram pansionāta iemītniekam dāvāja pašu rokām zīmētu zīmējumu ar laba vēlējumiem. Savukārt Tukuma 2. pamatskolas vokālais ansamblis «Bimini», skolotājas Daces Perševicas rosināti, svētkos dziedāja tik knaši, ka pat Ziemassvētku eglītes zari dziesmu taktīs līdzi locījās.

Raudas pansionātā savas dzīves dienas vada 60 novadnieki. Viņi visi saņēma svētku dāvanu paciņas un laba vēlējumus Ziemassvētkos un Jaunajā gadā. Bet Engures novada ļaudis sveica novada sociālā darbiniece Maiga Garoza.

Komentāri

  1. Raksts un pasākums bija tiešām jauks, tikai fotogrāfijā nav Tukuma 2.pamatskolas bērni, bet gan Rīgas skolēni, kas uzstājās pirms konkrētā pasākuma.

    1. Nav jau teikts, ka tie ir Tukuma 2.pamatskolas bērni. Un tukumnieki varētu šiem vecajiem ļaudīm dziedāt katru sestdienu, ne tikai Ziemassvētkos. Kāpēc labdarība ir reizi gadā, kāpēc mēs nedarām labu visu gadu, lai Ziemassvētkos varētu šos labos darbus saskaitīt?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *