Par Smārdes pagasta pārvaldnieku ieceļ Kristapu Zaļkalnu

Kā noskaidrojām, vakar, 28. jūnijā, notika Engures novada domes ārkārtas sēde.  Diemžēl domes oficiālajos informācijas kanālos par to ziņas nebija pat tad, kad deputātu apspriede ritēja pilnā sparā. Par to, ka sēde notiek, uzzinājām nejauši. Tātad ne mums žurnālistiem, ne arī, piemēram, kādam ieinteresētam aktīvam iedzīvotājam deputātu darbam un lēmumiem līdzi sekot nebija iespējams. Bet izskatītie jautājumi tajā – gana saistoši. Proti, sēdē, kā jau pēc tās pastāstīja novada domes izpilddirektors Imants Valers, pirmkārt, pārskatījuši aizņēmumu Milzkalnes sākumskolas projektam, otrkārt, iecēluši amatā jauno Smārdes pagasta pārvaldes vadītāju, kura pienākumus līdz šim pildīja izpilddirektors.

Un, lūk, izrādās, ka jau no rītdienas, 30. jūnija, Smārdes pagastu tagad un turpmāk vadīs  Kristaps Zaļkalns, kura iepriekšējā pieredze domē bijusi, strādājot par sabiedrisko attiecību speciālistu. To, vai par šo jautājumu ir bijušas arī kādas diskusijas, šobrīd grūti pateikt, taču I. Valers skaidroja, ka pavisam apzināti nav organizējuši konkursu uz jaunveidoto amata vietu. Pirmkārt, to likums neliekot darīt, otrkārt, vēlējušies, lai pagasta pārvaldē darbotos pašu cilvēks, un Kristaps šobrīd tāds esot, jo savulaik kā jaunais speciālists saņēmis dzīvokli un dzīvo Milzkalnē.

Par to, kādi plāni, jaunajā amatā stājoties, pašu jauniecelto vadītāju izvaicāsim kādā no nākamajiem laikraksta numuriem.

Komentāri

 1. Kā tautā dzird runājam, tad par jauno lielā Tukuma novada galvu būšot Engures novada priekšsēdis Važa. Tad rodas jautājums – vai arī Tukuma novada domes sēdes tiks rīkotas paklusām un tikai starp savējiem???

  1. Pēc šī spriežot, gan pa kluso, gan ar savējiem. Izrādās sapņu bruņinieks tāds pat vien būs, kā pārējie.Tagad Tukumā arī savējie darbinieki būs jāsaliek.

 2. Redzi,Saule, nevienam nav vajadzīga tāāāda saule kura to vien dara ,ka slēpjas mākoņos un pat nespīd !! un tātad ,nevajag ķērkt vietā un nevietā (kā tas bieži novērots ) Ir pārbaudīts un sevi pierādījušas vietējās vērtības un nav jāmeklē Pasaulē iespējamais ,nevienam nezināmais laimes nesējs !

 3. Kam ir domāts šis aizrādījums? vai avīzes žurnālistei, kura gribēja iekļūt slepenajā sēdē, vai cilvēkiem, kuriem šāda rīcība nepatīk? Važa un Valers tagad ir domes spicē un turpinās tā rīkoties? Tā jau saka: suns met spalvu, bet tikumu nē.

  1. Jā, par Zaļkalnu tiešām ir daudz jautājumu – viņa ģimene rīkojusies līdzīgi kā Rīgas domē ģimenīte Tūrisma pārvaldē, kur, aizejot pensijā vai citā amatā, vienu ģimenes locekli nomaina otrs; te vīrs ar sievu ”mijās”, dekrētā aizejot. Visu ko jau var darīt un katrs jau rīkojas, kā viņam un ģimenītei labāk, tas jau vairāk jautājums domes vadībai- kāpēc tik liela labvēlība un šīs ģimenītes aptekalēšana par pašvaldības naudu?! Jo, lai nu kas, bet arī sabiedrisko attiecību speciālisti abi Zaļakalni bija (vai ir??) ļoti vāji, domājams, par saimnieciskajiem jautājumiem, kādu taču pagasta pārvaldē varētu būt visvairāk, nemaz nerunājot.

   1. Jo mazāk ko jēdz no reāla darba, jo noderīgāks šāds čļens pastāvošai varai. Nedrīkst taču atšķirties no labiešiem un viņu vadoņiem.

 4. Nu nekas nemainīsies,amatos liks savējos un turpinās iz.saimniekot mūsu naudiņu.Vienīgi tagad vairāk tie saimniekotāji jo klāt Engure un Kandava.

 5. Engurē uz pārvaldes vadītāja vietu arī nebūs konkursa. Labais!
  Jauni laiki (ar veco labo komunistu stilu iecelt amatos sazin ko un bez iespējas pie amata tikt godīgā konkurencē) ir sākušies!
  Tauta un vēlētāji – esat apmierināti? To jūs gribējāt?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.