Noskriets trešais «Brīvziemis»

Ikvienam, kuram nav bijusi vēlme svētdienas rītu pavadīt, gulšņājot gultā vai pie televizora ekrāniem, šajā dzestrajā laikā nu jau trešo svētdienu, 12. janvārī, bija iespēja to pavadīt, piedaloties Smārdes sporta kluba «Brīvsolis» rīkotajās sacensībās «Brīvziemis».

Dalību šajās sacensībās var pieteikts ikviens, ierodoties norādītajā vietā un laikā. Pat ja arī šķiet, ka neesi atbilstošā formā, nekas, tāpat būs, ko darīt, jo ir iespēja gan skriet, gan nūjot, iet, kā arī orientēties. Tā, neskatoties uz to, ka laiks bija ļoti vējains, brīžiem pat bija grūti iet, kur nu vēl skriet, šoreiz uz sacensībām bija ieradušies un startēja ap 40 dalībniekiem.

Rezultāti: orientēšanās mazā distance: 1. – Hugo Anaņičs; vidējā: 1. – Pēteris Kļava; 2. – Edīte Grasmane; 3. – Liene Kļava, garā distance: 1. – Kārlis Jurševics; 2. – Katrīna Lagzdiņa; 3. – Pēteris Nalivaiko. Skriešana (viens aplis ~8,2 km): 1. – Pēteris Kļava; 2. – Rimants Liepiņš; 3. – Signe Bērziņa, divi apļi: 1. – Mārtiņš Auziņš; 2. – Karīna Helmane-Soročenkova; 3. – Renāte Šēra.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *