Attēlam ir ilustratīva nozīme

Lapmežciema pārvaldi uz laiku vadīs Baiba Plaviņa

Tukuma novada domes 29. septembra sēdē bija iekļauts jautājums par Lapmežciema pagasta pārvaldes vadītāja Sergeja Kirilova atbrīvošanu no amata.

Kā deputātiem skaidroja Tukuma novada domes priekšsēdētājs Gundars Važa, S. Kirilovs ir izturējis konkursu un iecelts par SIA «Krants» vadītāju. Tā kā līdz decembrim, kad no atvaļinājuma atgriezīsies līdzšinēja pārvaldes vadītāja Laura Šmite, vēl jānogaida daži mēneši, šos amata pienākumus pildīs pašvaldības izpilddirektora vietniece Baiba Pļaviņa. Deputātiem jautājumu vai iebildumu par šādu kārtību nebija.

Komentāri

 1. sezh kada siltaa vietaa,dzer kafiju,ko nokrukii pa labi kreisi,sanem nesliktu algu,atvalinaajumi meeneshiem.nehu….ova dziive.

  1. Būtu Tu pēc devītās klases gribējis mācīties tālāk, arī varbūt būtu izsities līdz tādam darbam… Bet kā pats jau saproti, ar pamatskolas izglītību tālāk par koku zāģēšanu netikt…

   1. 99 %no ierēdņiem ir ložņas, iztapoņas un lišķi, tādējādi vārdi par “izsišanos amatā” ir, maigi izsakoties, truli.

    1. tieshi taa.izsisties vari sportaa.tur cilveeki ir atdevushi cik vien spej.sviidushi,lauzushi kajas un rokas.a shitadi seezh kaa piepes.diezvai zinatu kaa no akas udeni ara dabuut.liekezhi.gribetu redzet ka buutu ja varetu katrs pilsonis balsot par prezidentu.shaubos vai iebalsotu shitadus spokus.

  1. Mana izglītība ļauj rakstīt saprotami, ievērojot gramatiku un interpunkciju. Ceru ka tavējā ļauj vismaz dibenu kārtīgi noslaucīt un staigāt bez sūdu strīpas biksēs 😀

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *