Foto: enguresnovads.lv

Lapmežciema pamatskolas direktore – Lita Celitāne

Tukuma novada domes sēdē 25. augustā par Lapmežciema pamatskolas direktori tika iecelta līdzšinējā direktora pienākumu izpildītāja Lita Celitāne.

Ar direktori sazinājāmies vakar, 26. augustā, samērā trauksmainā brīdī, kad skolā norisinājās siekalu testu nodošana, ko L. Celitāne nosauca par lielu pārbaudījumu gan testu kavēšanās, gan vecāku neapmierinātības dēļ. Tomēr prieks par atkalsatikšanos ar bērniem esot lielāks par šādām neērtībām.

L. Celitāne stāstīja, ka Lapmežciema pamatskolu viņa par savu sauc jau septiņus gadus – tieši tik ilgi tur nostrādājusi par direktora vietnieci, tāpēc arī izlēmusi pieteikties konkursa – darbs zināms, kolektīvs arī. Vaicāta, vai direktoru neapgrūtina tas, ka pamatskola ir apvienota ar pirmsskolas iestādi, L. Celitāne atzina, ka pirmsākumos bijis grūti, jo viņa bijusi atbildīga gan par skolu, gan bērnudārzu, taču, kad pirmskolas lietas nodotas kolēģei, strādāt kļuvis vieglāk: “Šais gados esam saredzējuši arī šādas sadarbības labās puses – pirmkārt, mēs bērnus iepazīstam jau no mazotnes un viņi izaug mūsu acu priekšā. Otra lieta – pēctecība – strādājam ar domu, ka audzinām mūsu topošos audzēkņus. Tāpēc gadu gaitā abas iestādes ir organiski saplūdušas.”

Vaicāta, sākot darbu, direktora amatā, veidos jaunu komandu un plāno arī lielas pārmaiņas skolā. Lita Celitāne atzina, ka tā kā direktora vietniece ir bērna kopšanas atvaļinājumā, viņas pienākumi šobrīd tiks sadalīti vairākiem pedagogiem, līdz ar to būs vairāki vietnieki: “Kas attiecas uz pārmaiņām, mēs strādāsim un kopā lemsim par to, kas skolā būtu jāpamaina, kas jāpilnveido, kas jāuzlabo. Šis ir kolektīvs darbs, kurā galvenā loma ir bērniem – tā, lai viņiem labi. Ar tādu domu arī gatavojamies jaunajam mācību gadam – esam iegādājušies interaktīvās tāfeles, jaunas grāmatas, citus materiālus. Vārdu sakot, viss ir izdarīts, lai mācību gads sekmīgi sāktos un lai viss skolas kolektīvs 1. septembrī 9.00 skolas pagalmā varētu satikties.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.