Attēlam ir ilustratīva nozīme

Jaunpils un Engures novads atkal zaudē drošo pašvaldību statusu

Kā visā Latvijā, tā arī mūsu reģionā kaut nedaudz, tomēr pieaug Covid-19 saslimstības rādītāji. Līdz ar to, kā liecina Slimību profilakses un kontroles centra publicētā informācija, šonedēļ drošo pašvaldību statusu ir zaudējis gan Jaunpils, gan arī Engures novads, kur aizvadītajās divas nedēļās pamazām jau bija atsākušās mācības klātienē. Savukārt Kandavas novadā tā dēvētais kumulatīvais saslimstības rādītājs arvien turas zem 200 gadījumiem, kas ir noteiktais robežlielums, lai 1. līdz 6. , kā arī 12. klases audzēkņi varētu doties uz skolu, bet no 7. līdz 11. klases skolēni skolu apmeklē rotācijas klātienē.

Komentāri

  1. Laiks rit uz priekšu. Kopš 2020. gada 13. marta, kad Covid-19 sērga pārsteidza mūs nesagatavotus, mūsu dzīves mainījās līdz nepazīšanai. Pandēmijas ierobežojumi būtiski mainīja mūsu ikdienas dzīvi un paradumus. Šie ierobežojumi ir skāruši gan vecus, gan jaunus, gan bagātos, gan nabagos. Pašreiz ļaunais Covid-19 vīruss ir nolicis uz ceļiem visu pasauli. Krīze ir ne tikai Latvijas Republikā, bet gan visā pasaulē. Šajā sarežģītajā laikā Vakcinācijas birojs rūpējas par saprātīgu vakcinācijas loģistiku un vakcinācijas plānu izpildi. Paldies, Vakcinācijas biroja vadītājai Evai Juhņēvičai par viņas cēlo darbu! Bez Vakcinācijas biroja pūliņiem vakcinācijas process Latvijā noritētu krietni gausāk. Būsim pateicīgi Vakcinācijas birojam par kalpošanu latviešu tautai. Saglabāsim savās sirdīs gaismu. Ticēsim labajam, ticēsim sentēvu Dieviem. Ticēsim Latvju Dieviem! Latvju Dievi vienmēr ir aizstāvējuši latviešu tautu. Arī šoreiz Latvju Dievi mums palīdzēs.
    Stipru veselību un sirdsmieru mums visiem vēlot, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
    Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
    #Skolnieciņš #svētavots #LatvjuDievuSvētība #saticība #draudzība #sapratne #pagāni #rituāli #buršanās #maģija #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.