“Jerusalema” izaicinājums; dejo arī Engurē /VIDEO/

Šodien, 2. oktobrī, Engurē atzīmē Skolotāju dienu un atzīmē to ar kopīgi iestudētu deju stadionā.

Engures stadionā par godu skolotājām izdejo “Jerusalema” izaicinājumu.

Jāpiebilst, ka pievienoties šim apsveikumam varēja jebkurš, ierodoties noteiktā laikā stadionā džinsos un baltā kreklā. Īsi pēc 9.00 notika  dejas mēģinājums, kur soļus visiem palīdzēja apgūt Rima  Mortuļeva, bet vēlāk arī apsveikuma filmēšana.

Komentāri

 1. Malači, Engure un Rima!!! Visas pilsētas var , tikai Tukums nevar sarīkot… kauns! Tukumniekiem jābrauc uz citām pilsētām dejot. Nožēlojami(:

  1. Ir jau forši. Dejas un tā. Bet par ko kauns?! Neredzu šajā pasakumā neko tādu, kas obligāti būtu jārīko un ar to jālepojas kā kaut ko īpašu. Dziesma forša, bet nu jau “aknās sēž”. Kaut kas ir forš kamēr ar to netiek pārspīlēts… Drīzāk tad cerams, ka vismaz Tuklumā nebūs! Vismaz kāda atšķirība! Ne pakaļskriešana.

 2. Kādēļ pārmest , ka nevar sarīkot, tad uzņematies iniciatīvu saorganizējiet!Visiem vienādas iespējas.

  1. Tādus pasākumus organizē pilsēta . Apskatieties kā citas pilsētas to ir darījušas.

 3. Tākā lasīju šis tiek viss atcelts Tukumā,drošību apsvërumu dēļ.Ceļas saslimušo skaits valstī ar Covid19,tāpēc arī atceļ,jo gribëtāju ir ļoti daudz.

 4. Vai mums tiešām latviešu dziesmas nav.

  Visu laiku jāākstās līdzi tiem ārzemniekiem?

 5. Jums tai Tukumā ir visiem viens liels kašķis.Laikam Laimes Lāci jāvadā pa ielăm.

 6. Nekas tik baudāms, lai rauros arī rīkot. Garlaicīgi soļi, visu laiku atkārtojas. Kā dresēti mērkaķi. Ļoti ļoti lieliski, ka vismaz Tukumā nav. Tiešām priecājos. Covid laiks ir īstais, kad ko šādu organizēt. Un tad šausminās par slimo skaitu…

  1. Mus jau taisa par dresetiem merkakiem. Laimigs esmu ka neesmu ne redzejis ne dzirdejis to ebreju dziesmu.

  1. labāk būtu dzēruši alu, uzkoduši ko, teļļuku palūrējuši. bet nē, dancot vajg

   1. Cienītais interneta pamuļķi, lūdzu nespriest pēc savā ģimenē redzētā. Alu dzert un TV lūrēt vari savā sasmakušajā dzīvoklītī.

    p.s
    Sveiciens no kaimiņiem 😉

  2. nu tad tik sēdiet mājās un piržiet dīvānos. Tik masku neaizmirstiet uzvilkt, pajoļu bars…

 7. Kādi tik sviesti nav bijuši , lambadas, putniņdejas, makareanas, tagad uzradusies jerusaleme.
  Paies pusgads un kārtējais subprodukts būs miskastē.

 8. Bēniņa esot teikusi, ka Tukumā nerīkos pagaidām Jerusalema izaicinājumu, ko Dobele piedāvāja, aizbildinoties, ka kovid pieņemas spēkā un ka liels skaits pieteicies dejot 1500 un drošības dēļ pagaidām ne. Gribētos redzēt, kuri ir tie 1500 dejotāji. Pagaidām brīvdabā var 3000 pulcēties uz pasākumu ievērojot distanci. Tākā nevajag atrunāties. Protams, par to jau nemaksās organizātoriem. Bet, vai tad pierasts visu par naudu?

 9. «Pirms tam pasākumu vai saimniecisko pakalpojumu sniegšanas vietā vienlaikus iekštelpās varēja uzturēties ne vairāk kā 1000 cilvēku, bet ārtelpās – līdz 3000 personām.» ievērosim visus ierobežojumus, kurus valdība ir uzlikusi šajā grūtajā laikā. Respektēsim valdības lēmumu. Dzīvosim saticīgi un mierīgi. Rūpēsimies par savu un savu tuvinieku veselību. Domāsim pozitīvas domas, darīsim labus darbus. Neaizmirsīsim vēdināt dzīvojamās telpas, kā arī iedegt zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Aizlūgsim par mūsu tuviniekiem Latvju Dievus! Kaut mums būtu stipra veselība! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt! Sirsnīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža [Latvju Skaudības Dievs]
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 😉 Skolnieciņš®
  Skolnieciņš™ (Skauģu Skauģis) [Baltu Skaudības Dievs]
  #DabasMāte #MežaMāte #LatvjuDievuSvētība #veselība #PozitīvāsDomas #LatvjuDievi

 10. ENGURE UN JERUZALEME, KAUT KAS NESAPROTAMS. Kā var jūsmot par tādu danci. Noved cilvēkus līdz vājprātam, nav brīnums, ka taisa pašnāvības. RELIĢIJAS NOZOMBĒTIE

 11. Ķilavu un reņģēdāju asakas ar jūdaisma pakaļdarināumu, kad pašiem prāta maz, tad lien pakļa citiem. Lieliski pratuši liepājnieki atteikties no šīs māžošanās, jo ir taču vēju pilsētai savs kolorīts un tautiskais no Bārtas, Nīcas, Rucavas puses.

 12. iedod Rečiem lai palēkā, parādot, kā jāmāk no viena aizgalda otrā palēkāt, vai tik ar traktoristiem purkšķināt un izrādes taisīt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *