Aizvadīti Engures novada sporta svētki

Pagājušās nedēļas nogalē, vējainajā 30. jūnijā, Lapmežciemā pirmo reizi norisinājās Engures novada sporta svētki. Taču viskuplāk tajos tika pārstāvēti tieši mājinieki, kas azartiski startēja kā individuālajās, tā arī komandu sacensībās.

Pagājušās nedēļas nogalē, vējainajā 30. jūnijā, Lapmežciemā pirmo reizi norisinājās Engures novada sporta svētki. Taču viskuplāk tajos tika pārstāvēti tieši mājinieki, kas azartiski startēja kā individuālajās, tā arī komandu sacensībās. Vairums no tām – bumbu spēles – basketbols, volejbols un šobrīd tik aktuālais futbols. Taču savu varēšanu varēja iemēģināt arī tādās klasiskās vieglatlētikas disciplīnās, kā lodes grūšana, tāllēkšana un 100 metru sprints. Paralēli pie stadiona nožogojuma bija arī zona velo un citām atrakcijām. Interesenti (kā lieli, tā mazi), varēja pamīties uz miniatūriem velosipēdiem, kā arī testēt sava kuņģa izturību visos virzienos rotējošā uzpariktē .

Lapmežciemā, tāpat kā Engurē dažādas sportiskās aktivitātes norisināsies arī 14. jūlijā – Jūras un Zvejnieksvētku ietvaros. Savukārt 28. jūlijā norisināsies tradicionālie Smārdes pagasta sporta svētki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.