Lienes Dindones stipendija 1000 eiro apmçrâ Laumai Beikmanei no Tumes pagasta

Novadniece saņem jauno dārzkopju stipendiju

Janvāra pēdējā dienā Bulduru dārzkopības vidusskolā notika ikgadējā Dārzkopības konference. Kā jau ierasts, dienas pirmajā pusē tika teiktas svinīgas uzrunas, tika spriests par jautājumiem, kas visas nozares dārzkopjiem ir svarīgi, kā arī pasniedz Bulduru skolas attīstības biedrības stipendijas jaunajiem dārzkopjiem. 

Katru gadu Bulduru skolas attīstības biedrība un skolas vadītāja , dārzkopja un selekcionāra Pētera Dindoņa mazmeita Liene Dindone pasniedz stipendijas pašiem labākajiem dārzkopības vidusskolas audzēkņiem (kopš 1910. gada).

Un pirmo stipendiju 1000 eiro apmērā saņēma mūsu novadniece Lauma Beikmane. Lauma mācas trešajā kursā un apgūst dārzkopības tehniķa profesiju. Viņai ļoti patīk puķkopība, ekonomika, augu aizsardzība. Jauniete dzīvo Tumes pagastā. Pasniedzot stipendiju, Liene Dindone teica: ”Esmu sajūsmā, ja redzu, ka vēl arvien Bulduru dārzkopības skola pastāv un cerams turpinās augt un veidoties. Es šobrīd visus gribu aicināt domāt par mūsu jauniešiem, jo jaunieši ir mūsu nākotne. Jūs visi to zināt, bet vai jūs arī kaut ko darāt, lai atbalstītu mūsu jauniešus?”

 

Vairāk par konferencē runāto lasiet otrdienas, 4. februāra, laikrakstā ŠEIT=>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.