Novada domē apstiprina Tukuma kultūras nama vadītāju

27. aprīļa Tukuma novada domes sēdē tika apstiprināta Tukuma pilsētas Kultūras nama direktore uz laiku. No šī gada 9. maija tagadējās direktores Anetes Pitenas prombūtnes laikā vadītājas pienākumus veiks Līga Dzelzkalēja.

Tukuma novada pašvaldība 30. martā izsludināja atkārtotu atklātu konkursu uz vakanto amatu “Tukuma pilsētas Kultūras nama direktors” uz noteiktu laiku. Konkursam pieteicās trīs pretendenti – viena no tām Līga.

Kopš 2019. gada Līga darbojās Šlokenbekas muižas kultūras centrā kā direktores vietniece kultūras jomā. Kā arī iepriekš gūta plaša pieredze projektu vadībā un kultūras darbu un pasākumu organizēšanā. Līga apzinās, ka darbs būs dažādiem izaicinājumiem piepildīts, bet viņa ir gatava izkāpt no savas komforta zonas un realizēt jaunas idejas!

Savukārt no aprīļa sākuma direktora pienākumus Slampes Kultūras pilī pilda Madara Jumiķe. 28. februārī Slampes un Džūkstes pagastu pārvalde izsludināja pretendentu pieteikšanos uz vakanto amata vietu “Slampes kultūras pils direktors” uz nenoteiktu laiku. Tika saņemti 4 pretendentu pieteikumi.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *