Noslēdzam priekšvēlēšanu debates/Video/

Komentāri

  1. Tukšas runas, solījumi, kurus kā parasti nepildīs, īpaši tie ienācēji, kuriem kā pagorīties priekšplānā vairāk nekas neinteresē.

  2. NTZ – paldies par šīm prezentācijām, loti laba doma un man kā čaiņikam – vēlētājam ideāls veids kā saprast kurš no kandidātiem un sarakstiem izskatās sakarīgākais.
    Paldies, visu cieņu par šo.

  3. Nu tik smiekligi klausities visas veida portalos utt.šo solijumu gūzmu 🙂 Latvija verte pašvaldibas , par Tukumu nu riktigs frik šovs bija , uz uzdotajiem jautajumiem gandriz neviens no Tukuma varas kāres kandidatiem nevareja sakarigi atbildet,jauns kulturas nams esot nepaveicams darbs,baseins esot lujsus prece (laikam jau visu paaudžu Tukumnieku veseliba javeicina nevis peldot sportojot bet gan tikai Poliklinika,kura nav pat normalu speciālistu ,)utt.Palukojot sarakstos jau no galvas zināmās sejas,nu taisni vai dusmas nak !!jau ar likumu būtu jaaizliedz kandidet personam kuras jau ir deldejušas beņķus Dome ,ja 1 reizi nekas nav padarits,kapēc liekas ka šie 2 reize kaut ko padarits!!??Meginot saskatit mazako “ļau
    numu” no visiem izskatas ka vienigi Latvijas Ŕeğionu Apvieniba ir ta kuru varetu meğinat pavertet darba,vismaz “lokomative”ir jau ar labi paveikto darbu sarakstu !

  4. Vakar noklausoties priekšvēlēšanu debates TV, pārņēma nepatīkamas izjūtas. Reģiona partijas kandidāts Važas kungs uzskata, ka kultūras nama atjaunošana vai celšana nav prioritāte, nedomājot par to, ka novada centra pilsētā dzīvo vairāk kā 18000 iedzīvotāji un to, ka mēs neesam pelnījuši redzēt ne koncertus, ne izrādes, ne kino utt., aizmirstot ,ka ne visiem ir iespējams braukt uz pagastu kultūras centriem. Tas tiešām bija īsts spļāviens pilsētas iedzīvotājiem. Kaut palasot, programmu ir rakstīts plānot jaunu kultūras centru, tad tiešām jādomā, ka viss ir tikai meli un tukši solījumi. Es, piemēram uzskatu, ka nav tik svarīgi attīstīt veloceļu izbūvi, jo ne jau tik daudz brauks ar tiem riteņiem, jo tad ir vajadzīga analīze par vecuma grupām cik ir spējīgi to darīt. Tā kā nekad nebalsošu par Reģiona apvienību, jo viņi ir aizskāruši daudzu tukumnieku kultūras baudīšanu.

  5. shitie paraziiti nav tikai pilseetaa sabazushi savas rozhas uz plakatiem bet jau pamanijushies juutubaa ieliist.bled kaa atveru juutubu ta shitie prieksha.tas ir psc,es juus labpraata pakaljaa.

  6. Nez kuri ir tie ienācěji,neaizmirstiet ka apvienojas vairākas pašvaldības un visur ir cilvěki ar savām vajadzībām,ne tikai Tukums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.