Ņemot vērā ārkārtas situāciju, slēdz vai ierobežo iestāžu darbu

No 16. marta ir slēgta Tukuma ledus halle. Kā stāstīja SIA «Tukuma ledus halle» valdes loceklis Modris Liepiņš, halle ir slēgta pilnībā – ieskaitot viesnīcu, kafejnīcu, dušas un tualetes. Vienlaikus ir atslēgti visi kompresori un uzsākta ledus atkausēšana.

Visi šie pasākumi tiek veikti, lai maksimāli samazinātu izdevumus, kas par elektrību vien mēnesī ir ap 15 000 eiro. Vaicāts, kas notiks ar halles darbiniekiem un vai kāds tiks atlaists, M. Liepiņš skaidroja, ka neviens darbinieks no darba atbrīvots netiks, un šobrīd visi dosies atvaļinājumā. Par to, ko darīt tālāk, tiks lemts pēc 14. aprīļa, taču viņš pieļāva, ka visdrīzāk 14. aprīlī vēl nekas nebeigsies, līdz ar to būs jādomā, kā strādāt tālāk.

Tukuma sporta skola
Sakarā ar izsludināto ārkārtas stāvokli valstī, Tukuma Sporta skola paziņo, ka sākot ar 13.martu līdz nākamajam paziņojumam apturētas visas sporta nodarbības (treniņi), kā arī visas sacensības. Ja rodas jautājumi sazināties ar Sporta skolas administrāciju vai pie treneriem.

Tukuma bibliotēka

 Pamatojoties uz Tukuma novada Domes rīkojumu Nr.60-d «Par COVID-19 infekcijas izplatīšanās novēršanas pasākumiem Tukuma novada pašvaldībā», no 14. marta līdz turpmākajam rīkojumam Tukuma bibliotēka apmeklētājiem tiek slēgta. Grāmatas un žurnālus jebkurā diennakts laikā var nodot, ievietojot tos šim nolūkam paredzētajā kastē, kas atrodas pie ieejas bibliotēkā (no Raiņa ielas puses). Grāmatu lietošanas termiņu var pagarināt, zvanot pa tālr. 63182156 vai arī elektroniski.

 Tukuma muzejs

No 17. marta apmeklētājiem būs slēgtas visas septiņas Tukuma muzeja struktūrvienības: Tukuma Mākslas muzejs , Durbes pils, Mākslas galerija «Durvis», Tukuma pilsētas vēstures muzejs «Pils tornis», Tukuma Audēju Darbnīca, Pastariņa muzejs, Džūkstes Pasaku muzejs. Taču mēs strādāsim, lai muzeju darbs neapstātos un lai pie mums būtu ko apskatīt un darīt tad, kad savas durvis jums atkal atvērsim.

Nodarbinātības valsts aģentūras filiāle Tukumā

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) paziņo, ka līdz 14.aprīlim saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem visās NVA filiālēs notiks attālināti, kā arī tiek atcelti iepriekš izsludinātie pasākumi, kas paredz vairāku cilvēku pulcēšanos.

Bezdarbniekiem un darba meklētājiem, kuriem klātienes vizīte NVA ir bijusi ieplānota līdz 14.aprīlim, NVA filiālē būs jāierodas saskaņā ar grafiku iepriekš noteiktajā laikā (mainās tikai datums). I

Tukuma novada dzimtsarakstu nodaļa 

Noteikto ierobežojumu laikā Dzimtsarakstu nodaļa iedzīvotājus pieņems noteiktajā pieņemšanas laikā: pirmdienās no 13.00 līdz 18.00 un pārējās darba dienās – no 8. līdz 12.00. Šajā laikā tiks veikta tikai dzimšanas un miršanas gadījumu reģistrācija. Pieteikumi laulību reģistrācijai līdz 14. aprīlim netiks pieņemti, taču pieteiktās laulības notiks, tikai bez viesu klātbūtnes, tātad laulību ceremonijā varēs piedalīties laulājamie un liecinieki. Par atkārtoto dokumentu izsniegšanu un izziņu saņemšanu interesēties pa tālruni 26600643.

«Jaunpils pils»

Apmeklētājiem jāiesniedz attiecīgajā iestādē rakstisks apliecinājums (veidlapa pielikumā), ka persona nav apmeklējusi Covid-19 skartās valstis vai teritorijas un nav bijusi kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai kontaktpersonām.

Jaunpils muzejs un tā struktūrvienības

Apkalpo tikai individuālus apmeklētājus vai apmeklētāju grupas līdz 10 personām.

Jaunpils pašvaldības iestādes

No 16. marta apmeklētāji Jaunpils novada pašvaldības administrācijā, Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Jaunpils novada sociālajā dienestā, Jaunpils novada bāriņtiesā, Viesatu pagasta pārvaldē klātienē tiek pieņemti tikai attiecīgajai iestādei vai struktūrvienībai noteiktajā pieņemšanas laikā ne vairāk kā divas reizes nedēļā pa 2 stundām.

Komentāri

 1. Ļoti normāli visu slēdz ciet, bet lai būtu drošāk bērniem bendārzu gan neslēdz. Kurā vietā ir taisnība par ko jūs domājat visi.

  1. Jau tagad b/d bērni kopā ar mammām vazājas pa veikaliem, vienkārši aizpilda brīvo laiku, jo mājās nesēdēs, garlaicīgi

 2. Ne visi var sēdēt uz lapām, bet tas mammas un tēti kas nestrādā šobrit ir atvaļinājumā var mierīgi mazos atstāt mājās,neviss sūtīt uz dārziņu lai būtu laiks priekš sevim.

 3. Jūs vispār ar galvu draudzējaties? Kas notiks valstī ja slēgtu tagad visus b/d!? Kas strādātu? Vot tad jūs valstī redzētu krīzi….idi.tu bars!!!

 4. Ko Jūs visi cepaties par bērnudārziem? Kas to bērnu pieskatīs, ja mamma un tētis darbā, omei un opim vēl gadi desmit līdz pensijai? Sasiesim vai marinēsim?! Nekļūstiet taču idioti!!! Labāk tas bērns paēdis un pieskaitīts, nevis ar kādu no vecākiem vazājas pa veikaliem(tikko paši par to rakstījāt). Mazie bērni viņiem mieru nedod, kretīniem! Nepietiek, ka sākumskolas audzēkņu vecāki ir sprukās-pēc likuma bērnu vienu nevar atstāt, bet kas pieskata-nav!!!

  1. Pilnīgi piekrītu teiktajam esmu tajā kategorijā kam nav kur likt bērnus kad jāstrādā vai esu vainīgs ka valsts veselības sistēmas dēļ vairs nav pie kā atstāt vai varbūt visi gudrie maksās man lai būtu nauda dzīvošanai un maksājumiem vai labāk jāiet uz mežu?

 5. Tādā ciematā, kā Bēne , kas ir Auces novadā, bērnu dārzs gan ir slēgts . Ir jau daudz bērnu dārzu , kas netiek slēgti, un pieņem tikai tos bērnus , kuri nav bijuši vīrusa skartajās valstīs. Un no vienas puses , ne visiem vecākiem ir iespēja palikt mājās , atstāt darbu un pieskatīt savu bērnu/us kuri iet uz bērnudārzu 😉 Jo šajā situācijā, kas ir tagad arī pie mums , darbs ir vajadzīgs nenoliedzami , ne visiem ir iespēja uzturēt ģimeni uz mēnesi, bez ienākuma avota

  1. Vecāki jau arī nav īsti gudri,uzraksta,ka nav nekur braukuši,bet reāli ir bijuši ceļojumā. Un aizved vēsi bērnu uz bd! Pajoļi! Domāju ka ļoti daudzi ir tādi bezatbildīgie,šitie ceļotāji mūs kapitāli aplipinās!

  2. Pašvaldībai pēc likuma ir obligāti jānodrošina b/d, kaut vai dežūrgrupiņa…Zvans domes vadībai un skaties lieta tiks atrisināta….man paziņam laukos arī b/d strādā pilnu darbu laiku, kaut bērni ir tikai 12…
   Vecākiem ja pat 1 klases skolnieku negrib atstāt mājās vienu vai viņam nevar uzticēties ir jāvēršas domē, tiks taisīta pieskatīšanas grupiņa. Ne visi 7 gadīgi ir atbildīgi, tā kā mēs kad augām…es 5/6 gadu vecumā sev olas mācēju uzcept un ar nazi rīkoties….

   1. Tie, Ivo, bija citi laiki un citi bērni. Tagadējais aiz sevis neko savākt un satīrīt pat negrasās-viņam ir “tiesības”. Man lielākā mazmeita vienreiz to pateica, gadu manās acīs nedrīkstēja rādīties-saprata, bet cik ir tādu, kas jaunajiem “tiesību ekspertiem” spēj kaut ko iemācīt??? Tāpēc tagad pat vidusskolniekiem aukle ir vajadzīga, citādi nevazātos baros pa ielām, bet nesaprot taču, ko pieaugušie saka, jo negrib saprast!! Kāda jēga visai tai “skolu slēgšanai”, ja skolēni turpina “čupoties”???

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.