«Mežrozes» Irlavā FOTO: Agita Puķīte

Mainīs jumtu Irlavā, atjaunots stāvlaukums Džūkstē

Šī gada februārī Tukuma novada domes deputāti apstiprināja pašvaldības iestāžu iesniegto prioritāri veicamo darbu sarakstu un tiem plānotās naudas summas, taču vienlaikus nolēma par finansējumu katram no šiem darbiem lemt tad, kas būs noticis iepirkums, sakārtoti būvniecības dokumenti un zināmas reālās izmaksas. 

«Mežrozītēm» mainīs jumtu 

Tā 29. jūlija domes sēdē Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldei tika piešķirti 66 446,91 eiro jumta nomaiņai Irlavas pagasta «Mežrozītēs», kur atrodas grupu dzīvokļi. Sākotnēji šim mērķim bija plānoti 70 000 eiro, savukārt pēc iepirkuma būvdarbu finansējums bija 58 073,91 eiro, būvuzraudzības izmaksas – 3 900 eiro, autoruzraudzība – 2 900 eiro, bet apliecinājuma kartes izstrāde – 1 573 eiro. Jāpiebilst, ka iepirkumā savus piedāvājumus bija iesniegušas sešas firmas, bet par uzvarētāju ar zemāko cenu tika atzīta SIA «Euro Lux». Interesējoties, vai vienlaikus ar jumta remontu nebūs jālabo arī jumta konstrukcijas, Irlavas un Lestenes pagastu pārvaldes vadītājs Vilnis Janševskis skaidroja, ka būvnieks jumtu ir apsekojis un secinājis, ka tā konstrukcijas ir labā stāvoklī – ēkas bēniņos varot labi redzēt, ka dēļu segums ir labs, tikai latojumā atsevišķas latas būs jānomaina, un tad pa virsu liks skārda segums. V. Janševskis skaidroja, ka no prioritāšu saraksta šobrīd tiek īstenots arī Dārtsmuižas strauta tilta būvdarbu projekts – to augustā plānots pabeigt. Darbus šajā objektā veic SIA «Būvinženieris», bet izmaksu kopējā summa – 29 542,57 eiro bez PVN.

Stāvlaukums pabeigts

Sēmes centrā pie sākumskolas noslēdzies viens no prioritārajiem darbiem – ierīkots automašīnu stāvlaukums, kas palīdzēs regulēt satiksmi pie skolas un nodrošināt arī ērtu un drošu bērnu atvešanu ar skolēnu autobusu. Šos darbus veica SIA «Rotas», un tie izmaksāja 11 500 eiro ar PVN. Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītāja Silvija Rabkēviča pastāstīja, ka šogad prioritātēs bija iekļauti arī dažādi remontdarbi Sēmes sākumskolā – 9657,63 eiro piešķirti kabinetu pārbūvei, bet 8346,30 eiro – apkures radiatoru nomaiņai, kanalizācijas un ūdensvada cauruļu remontam.

Izvērtēs apkures sistēmu

Jau daudzus gadus tiek runāts par to, ka Džūkstes pamatskola nepieciešams nomainīt apkures sistēmu, lai nodrošinātu vienmērīgi siltumu visās klašu telpās. Sākotnēji būvniecības ieceres dokumentācijas izstrādei bija plānoti 30 000 eiro, taču 15. jūlija ārkārtas domes sēdē deputāti piešķīra 2601,50 eiro iekšējās siltumapgādes sistēmas izpētei un rekonstrukcijas projekta izstrādei.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.