Attēlam ir ilustratīva nozīme

Kurš šoziem tīrīs Zentenes pagasta ceļus?

7. decembrī noslēdzās konkurss par Tukuma novada pagastu pārvalžu ceļu mehanizēto tīrīšanu ziemas sezonā. Konkursā pavisam bija 20 daļas, katrā no tām tika saņemti vairāku pretendentu piedāvājumi, savukārt iepirkuma komisija vērtēja saimnieciski izdevīgāko. Jaunie līgumi ar uzņēmējiem stāsies spēkā 1. janvārī.

Džūkstes pagasta ceļus Džūkstē, Lanceniekos un Pienavā mehanizēti tīrīs p/s «Rītupes MELIO»; Slampes pagastā – Spirgū un Ozolniekos – Aivars Gulbis, Vīkselē un Slampē – z/s «Putniņi»; Jaunsātu pagastā – SIA «Komunālserviss «TILDe»», Tumes pagastā – Penkevica z/s «Saulgrieži»; Irlavas pagastā – Irlavā un Vaskos – SIA «Joži», Sātos – SIA «Komunālserviss «TILDe»»; Lestenes pagastā – p/s «Rītupes MELIO»; Sēmes pagastā – Sēmē, Birztalā, Plieņos – SIA «Jūraskalns», Kaivē, Cerībā – SIA «Vārpa», Rideļos, Brizulē – Lormaņa z/s «Vecvagari», Degoles pagastā – SIA «Komunālserviss «TILDe»», Pūres pagastā – SIA «Komunālserviss «TILDe»» un SIA «Vārpa».

Savukārt neviens piedāvājums netika saņemts par Zentenes pagasta ceļu Dzirciemā, Zentenē, Rindzelē un Jaunpļavās mehanizēto tīrīšanai. Tā kā darbiem jāsākas jau no 1. janvāra, interesējāmies novada domē, kā tā varēja gadīties, ka, sastādot iepirkuma lotes, vesela pagasta ceļu tīkls palicis bez svarīga pakalpojuma un tā sniedzēja? Kurš tad tīrīs šos ceļus, ja, piemēram, 1. janvāri sasniegs daudz sniega? Tukuma novada domes priekšsēdētāja vietnieks Agris Zvaigzneskalns, kura pārziņā ir iepirkumi, tai skaitā arī šī konkursa organizēšana, nosacījumu izvirzīšana un tml. Jā, viņš atzina, tāds fakts esot bijis, taču… vairāk par to varot pastāstīt… Sēmes un Zentenes pagastu pārvaldes vadītāja Silvija Rabkēviča. Sazinājāmies arī ar S. Rabkēviču, kas apstiprināja, ka tā ir problēma. “Līdz 31. decembrim Zentenes un pārējos šī pagasta ciemu ceļus tīrīja SIA «Komunālserviss «TILDe»», taču šis uzņēmums iepirkumā savu piedāvājumu šī pagasta sadāļā nebija iesniedzis, līdz ar to tas mums bija nepatīkams pārsteigums. Tagad vienīgais risinājums ir veikt cenu aptauju, aptaujājot tos pagastu uzņēmējus, kas šajā konkursā jau piedalās. Jācer, ka Jaunais gads nesāksies ar lielu sniegu un tikpat cieši jācer, ka cenu aptaujai būs rezultāti, jo citādi mums varētu būt lielas problēmas,” atzina pagastu pārvaldes vadītāja.

Komentāri

 1. TIzskatās, ka tas konkurss ir saskaldīts tik mazās daļās, lai varētu startēt zemnieki un dažādi mazie.
  Jautājums vai šādi organizējot konkursu nekritīs kvalitāte un vai ienāksies tik pat daudz naudas no nomaksātajiem nodokļiem, ja nopietnām pieredzējušām kompānijām ir nodokļu nomaksa par darbiniekiem pilnā apmērā.
  Tas, ka Tilde uztur savu tehniku un piedalās vai nepiedalās pēc savas patikas gan ir skandalozi.
  Tildei, ja tāda eksistē, noteikti ir jābūt kā gala variantam, ja neviens nepiesakās.
  Kādēļ piesauca Rabkeviču, nesapratu. Vai tad konkursu neorganizēja Ruğelis un to nepieskatīja attiecīgi dome?

 2. Organizēja selfiju zvaigzne Zvaigzneskalns.un pēc šitā izskatās, ka Tilde varētu būt iecerēta kā barotava; pašvaldības uzņēmums, kas konkursa (?!) kārtībā izvēlas, ko darīt un ko nedarīt. Tiešām žetons dundukiem un zvsns konkurences padomei. Gards kumosiņš žurnaļugām

 3. kotad tirisi ja sniega nav.savaks tikai pikji.10 gadus atpakalj vilciens sliedes tirija,bet mazas ielinas pilseta neviens.sniegs bija tads ka viens otrs knapi izbraukt vareja.un ja kads brauca preti tad samainities nebija iespejams.kur tad bija tiritajs? a tagad ja,uzsnieg 2 cm sniedzins un 5 no rita jau sals berejs brauc.man tas sals berejs 100 gadus nav vajadzigs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.